reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy !!

reklama
Cześć dziewczyny ! Robiłam dzisiaj drugi raz betę, wynik ponad 9tyś. Ładnie urosło, ale Pani ginekolog nie mogła dojrzeć, jak to powiedziała (zarysu). Wszyscy się martwimy, nie wiem co to będzie, ogólnie nawet nie umiała powiedzieć ile mierzy zarodek :/ Na razie mam czekać, ale 24 mam wizytę u innego gina, więc się okaże. Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny ! Robiłam dzisiaj drugi raz betę, wynik ponad 9tyś. Ładnie urosło, ale Pani ginekolog nie mogła dojrzeć, jak to powiedziała (zarysu). Wszyscy się martwimy, nie wiem co to będzie, ogólnie nawet nie umiała powiedzieć ile mierzy zarodek :/ Na razie mam czekać, ale 24 mam wizytę u innego gina, więc się okaże. Pozdrawiam
Moze kiepski ginekolog i kiepski sprzet.
Nie martw sie na zapas. Z tymi ginami to roznie bywa.

Beta pieknie rosnie wiec napewno wszystko jest dobrze[emoji4]

Daj znac jak bedziesz po kolejnej wizycie, bo bardzo Ci kibicuje i trzymam kciuki[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moze kiepski ginekolog i kiepski sprzet.
Nie martw sie na zapas. Z tymi ginami to roznie bywa.

Beta pieknie rosnie wiec napewno wszystko jest dobrze[emoji4]

Daj znac jak bedziesz po kolejnej wizycie, bo bardzo Ci kibicuje i trzymam kciuki[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak właśnie myślę, że kiepski sprzęt :) 24 mam wizytę u kogoś innego, więc mam nadzieję, że czegoś się dowiem :)
 
Witam. Jestem właśnie po wizycie u gina. Niestety zadał mi cios prosto w serce.. Na USG nie było widać zarodka, jednak były 2 pęcherzyki (stwierdził, że nie wie dlaczego). Jak zapytałam co się dzieję, odpowiedział, że nie jest dobrze, prawdopodobnie ciąża nie rozwija się prawidłowo :( Nie wiem co mam o tym myśleć, dał skierowanie do szpitala na obserwacje, jestem w 6tc. Miała tak któraś z Was ????
 
W 6tc miałam dwa pęcherzyki i żadnego zarodka. W 7 tc były dwa serduszka, a teraz jestem w 32tc ciąży bliźniaczej. Owulacje miałam późno i pomimo wysokiej bety nie było widać wcześniej.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Jestem właśnie po wizycie u gina. Niestety zadał mi cios prosto w serce.. Na USG nie było widać zarodka, jednak były 2 pęcherzyki (stwierdził, że nie wie dlaczego). Jak zapytałam co się dzieję, odpowiedział, że nie jest dobrze, prawdopodobnie ciąża nie rozwija się prawidłowo :( Nie wiem co mam o tym myśleć, dał skierowanie do szpitala na obserwacje, jestem w 6tc. Miała tak któraś z Was ????
Moze jeszcze za wczesnie na zarodek, moze do zaplodnienia doszlo pozniej.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry