reklama

Pomocy

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Asia1991, 1 Październik 2016.

olcia1718
Najlepsza odpowiedź olcia1718, 1 Październik 2016
Kinga ma rację ciąża może byc młodsza moja jest młodsza o 2 tyg a teraz juz 30 tydzień:) Owulacja się przesunela. Pozniej dzidzia może nadrobić... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Asia1991

Asia1991 Początkująca w BB

Dziewczyny szukam iskierki nadzieję, jestem akurat w 9 tygodniu ciąży, wczoraj bez żadnej przyczyny zaczęłam obficie krwawic, udalam się więc do szpitala gdzie stwierdzono że ciąża nieprawidłowo się rozwija jak by była na 7 tygodniu teraz tylko leżeć i nic po za tym , czy jest dla mojej iskierki jakąś minimalna szansa? Czy któraś z was miała podobna sytuację?

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14394182 by olcia1718, 1 Październik 2016
  3. kinga30

kinga30 Fanka BB :)

Ja obficie krwawilam ale z powodu krwiaka ciąża się rozwijała. Ale przecież 2 tyg różnicy pomiędzy om a usg jest chyba dopuszczalne bo ciąża może być młodsza

4. reklama
  5. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Głosów: 1
    Kinga ma rację ciąża może byc młodsza moja jest młodsza o 2 tyg a teraz juz 30 tydzień:)
    Owulacja się przesunela.
    Pozniej dzidzia może nadrobić
    Aczkolwiek krwawienie nie wróży nic dobrego. ..nie chce Cie straszyć ale niestety tak jest
    A dzidzia mogła przestać się rozwijać np a bije serduszko? ????bo tetno najważniejsze
    Jeśli nie wykryto u Ciebie żadnego krwiaka to nie wiem łożysko sprawdzali czy się nie odkleja???

olcia1718, 1 Październik 2016 Najlepsza odpowiedź
  6. Asia1991

Na USG dowiedziałam się ze od wczoraj nie ma tętna, lekarz powiedział że albo sama poronie albo łyżeczkowanie, moje maleństwo nie miało szans niestety , teraz tylko nadzieja że kiedyś będzie dobrze: (

7. kinga30

Głosów: 1
    Przykro mi Asia:( następnym razem musi być dobrze

8. kinga30

Wyobrażam sobie:( moje ciążę były ciężkie i drzalam o każdy dzień więc domyślam się jak to boli, w 2 ciąży do szpitala jechałam 4 razy z myślą że już poronilam

9. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Ojeju:( nie wyobrażam sobie trzymaj się kochana
    Aniolek będzie czuwał nad Tobą i na pewno niedługo urodzisz pięknego zdrowego dzidziusia :*****

10. super_mysz17

super_mysz17 Fanka BB :)

Współczuję bardzo :( sama nie umiem sobie wyobrazić abym mogła być w takiej sytuacji :( życzę powodzenia w dalszym staraniu się o dzidzię :* na pewno szybko będziesz się cieszyć kolejnym pęcherzykiem z bijącym serduszkiem :*

11. reklama
  12. NaNa8

NaNa8 Fanka BB :)

Będzie dobrze, wiem przez co przechodzisz,. Tez tego doświadczyłam.

Tylko czas nauczy Cię sobie z tym radzić.

Trzymam kciuki by wszystko poszło dobrze i juz niebawem będziesz mogła starać się o swoją upragnioną kruszynkę.

13. Asia1991

Mąż bardzo mnie wspiera oraz rodzina, dziękuję za słowa otuchy, postaram się ta pustkę uleczyć jakoś, może z czasem będzie dobrze , mam chociaż nadzieję

Poleć forum