reklama

Pomocy

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez natala95, 12 Luty 2017.

1. natala95

natala95 Fanka BB :)

Jak oduczyc 4 latka spania w pampersie??

2. witch84

witch84 Fanka BB :)

A czy ma problem z załatwianiem potrzeb w ciągu dnia?

3. reklama
  4. natala95

Nie w ciagu dnia ladnie zalatwia sie albo do kibelka albo na nocnik juz ponad rok a w nocy sie ciagle moczy :-(

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom

5. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

A konsultowalas to z lekarzem?

6. natala95

A myslisz ze lakarz tu cos,pomoze

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom

7. witch84

witch84 Fanka BB :)

natala Do lekarza koniecznie. Może nie jest to groźna przypadłość, ale może mieć przykre emocjonalne konsekwencje. Czy robiłaś badanie ogólne moczu, posiew i USG układu moczowego? Być może przyczyną jest np. zbyt mała pojemność pęcherza moczowego lub zbyt duża produkcja moczu nocnego (lub nie wydziela się hormon odpowiedzialny za zagęszczenie moczu - ale nie mogę sobie przypomnieć jak się zwał). Obie dolegliwości leczy się lekami - ale bez wizyty u lekarza i wykonania badań ciężko cokolwiek doradzić. Ja bym problemu nie bagatelizowała - syn już nie jest taki mały i moczenie nocne mogłoby mu się zdarzyć sporadycznie, ale nie powinno być regułą.

8. natala95

Za tydzien ma bilans to pogadam z lekarzen ale to moczenie wystepuje nawet w dzien podczas snu

9. andzelika87

Ty tego nie badatelizuj. Dziecko może mieć problem. Mojej znajomej siostra sikala w nocy do 12 r.z. I to wszystko było na tle nerwowym.

10. reklama
  11. natala95

Nie bagatelizuje ....

12. andzelika87

Wiec na bilansie koniecznie o tym porozmawiaj.

Poleć forum