reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy :)

Trzymam kciuki zeby to byla ciaza! Na przyszlosc nie warto robic testow przed terminem bo oszalec mozna z nerwow!

010igov35ye70zfx.png
Teraz mam do CB jeszcze jedno pytanie. Teraz nagle tego "okresu" jak można było by to nazwać nie mam a brzuch boli.. :c
 
reklama
Teraz ten "okres" znów się pojawił bardziej taki w śluzie i koloru jasno różowego.. :/ u CB jak długo to trwało ? Jeden dzień ? Czy więcej pytam ponieważ mam go ale bardzo malo na podpasce praktycznie nic . więcej jak robię siku.
 
Musisz poczekać jak rozwinie się sytuacja. Ja nie plamiłam jedynie miałam bóle może tak 3 dni to trwało. Nie stresuj sie czekaj cierpliwie jak nie przyjdzie"normalna" miesiączka to umów sie do ginekologa
 
Myślę zeby kupić sobie po tym niby okresie test ponieważ okres niby leci ale nie na podpaske podpaske mam czysta może dwie krople jest o różowego moczu a jak robię siku to widze jak by krew w śluzie nie rozumiem trochę tego . ale jak mi się to skończy to zrobię test czy lepiej podczas tego ? Jak myślisz ?
 
reklama
Do góry