reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy☺

Dołączył(a)
29 Wrzesień 2017
Postów
1
Jestem tu nowa ..
Dziewczynki kochane od jakiś dwóch tygodni mam skurcze przepowiadajace . Boli mnie podbrzusze czasami mam wrażenie ze synuś zaraz wypadnie. Czasami czuje skurcze co 10 minut które po jakimś czasie zanikają. Do tego brzuch twardnieje i się rozkurcza. Mam straszny ucisk na stolec nie mam biegunki są to ZAPARCIA ale kiedy usiade na kibelku strasznie mnie tam wszystko boli czy to oznacza że muszę jechać do szpitala
 
reklama
Warto pojechać i sprawdzić, ale wygląda z opisu, że to dopiero przygotowanie do porodu, jak się rozpocznie akcja, to skurcze nie tylko staną się regularne, ale przede wszystkim nie będą się wyciszać. Trzymam kciuki za dobry poród:)
 
Do góry