reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

Dołączył(a)
19 Grudzień 2017
Postów
4
Czesc dziewczyny . Prosze pomozcie mi bo oszaleje. A mianowice jestem w 7 tygodniu ciazy dwa tygodnie temu zaczelam krwawic brazowa krwia wyladowalam w szpitalu tam powiedzieli mi ze nie znaja przyczyby. Wypuscili mnie do domu. Wrocilam w niedziele zrobili mi bete hcg i wyszla 12 500 a w piatek 8 200.. lekarz powiedzial ze ciaza sie rozwiaja. W poniedzialek poszlam do swojego ginekolaga i znalazl krwiaka. Kazal mi brac duphaston 3x1 luteina 3x2 plus kwas foliowy 5 mg . Po tygodniu kolejna wizyta i pwoiedzial mi ze ciaza sie rozwija dzicia ma 0. 89 cm . I mam oddzielenia zie jaja plodowego. Czy mam sie tym martwic c9 robic ? Kolejna wozyta 8 stycznia. No i dalej mam brac te leki ktore bralam.
 
reklama
Czesc dziewczyny . Prosze pomozcie mi bo oszaleje. A mianowice jestem w 7 tygodniu ciazy dwa tygodnie temu zaczelam krwawic brazowa krwia wyladowalam w szpitalu tam powiedzieli mi ze nie znaja przyczyby. Wypuscili mnie do domu. Wrocilam w niedziele zrobili mi bete hcg i wyszla 12 500 a w piatek 8 200.. lekarz powiedzial ze ciaza sie rozwiaja. W poniedzialek poszlam do swojego ginekolaga i znalazl krwiaka. Kazal mi brac duphaston 3x1 luteina 3x2 plus kwas foliowy 5 mg . Po tygodniu kolejna wizyta i pwoiedzial mi ze ciaza sie rozwija dzicia ma 0. 89 cm . I mam oddzielenia zie jaja plodowego. Czy mam sie tym martwic c9 robic ? Kolejna wozyta 8 stycznia. No i dalej mam brac te leki ktore bralam.
 
Ale jakiej pomocy oczekujesz? Przecież lekarze Ci wszystko wytłumaczyli, dali zalecenia, leki, więc nie bardzo wiem, co jeszcze mogą zrobić osoby w internecie...
 
Ale jakiej pomocy oczekujesz? Przecież lekarze Ci wszystko wytłumaczyli, dali zalecenia, leki, więc nie bardzo wiem, co jeszcze mogą zrobić osoby w internecie...
Wiesz chodzi mino osoby co mialy bardzo podobny przypadek i jak to sie skonczylo. Niezbedne komentarze nie sa tutaj potrzebne
 
Skończyć może się różnie. Jedynie spokój i przestrzeganie zaleceń lekarza może ci pomóc. Możesz również skonsultować to z innymi lekarzami, tyle, że każdy lekarz może mieć inną wizję i dopiero ci się namiesza w głowie.
Ja luteinę brałam do 35 tyg, od 22 leżałam prawie plackiem i urodziłam o czasie zdrową córke.
 
Czesc dziewczyny . Prosze pomozcie mi bo oszaleje. A mianowice jestem w 7 tygodniu ciazy dwa tygodnie temu zaczelam krwawic brazowa krwia wyladowalam w szpitalu tam powiedzieli mi ze nie znaja przyczyby. Wypuscili mnie do domu. Wrocilam w niedziele zrobili mi bete hcg i wyszla 12 500 a w piatek 8 200.. lekarz powiedzial ze ciaza sie rozwiaja. W poniedzialek poszlam do swojego ginekolaga i znalazl krwiaka. Kazal mi brac duphaston 3x1 luteina 3x2 plus kwas foliowy 5 mg . Po tygodniu kolejna wizyta i pwoiedzial mi ze ciaza sie rozwija dzicia ma 0. 89 cm . I mam oddzielenia zie jaja plodowego. Czy mam sie tym martwic c9 robic ? Kolejna wozyta 8 stycznia. No i dalej mam brac te leki ktore bralam.
Hej. Zaglądasz tu jeszcze. Miałam identyczna sytuacje. U mnie był nakaz leżenia i brania luteiny, po 3 tygodniach łożysko się przykleilo ale krwiaczek jeszcze jest ale nie zagraża juz...
 

Podobne tematy

Do góry