reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy!!

Integral

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Luty 2017
Postów
4 844
Drogie mamy.
Potrzebuję pilnej porady. Mam piętnasto miesięczną córkę. Od około czyerech tygodni mała nieprzesypia całych nocy. Może w sumie zbierze sie ze dwa dni.... [emoji30]
Bywały takie epizody jak była chora czy też w czasie intensywnego ząbkowania. Dodam że ja wróciłam juz do pracy.
Mała chodzi spac o 20. Dostaje oatatnia porcję mleka, wypija i zasypia w swoim łóżeczku sama. Budzi się po godzinie lub dwóch. Płacze, jęczy, kręci sie w łóżeczku. I tak praktycznie noc w noc. Czasem jak wpada w histerię to bierzemy ją na ręce i robimy wszystko żeby sie uspokoiła. Tylko że ona potem nie idzie soac tylko się bawi, śmieje i rozrabia jak by to była 10 rano a nie 23.... Udaje się ją uspać koło 1 lub 2.... Dzis tak było.
Na początku myślałam ze to zeby ( ma tylko 6) i tak też było. Po tygodniu wyszła nam puerwsza czwórka. Ale ona nadal nie śpi!
W zeszłym tygodniu doszły problemy z brzuszkiem. Brzydkie zielone kupy przez jeden dzień i gorączka. W kolejnym dniu tylko kilka żółtych rzadkich kup ale juz bez gorączki. Teraz też robi żółte i bardzo rzadkie kupy, jak woda.... Dostaje probiotyk od tygodnia i je normalnie.
Już nie wiem co robić mam wrażenie że to przez prace. Mała zostaje w domu z tatą. Od kiedy ja pracuje zrobila się bardziej marudna i wymagająca. Wymusza wszystko krzykiem i płaczem. Dzis ide do lekarza spwawdzic czy wszystko jest ok i zobaczyć co się dzieje z brzuszkiem. Poproszę o skierowanie na usg i mocz.... Zobaczymy
Jak któraś mama ma pomysł co jeszcze możemy zrobic to proszę o rady...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nasza coreczka przesypia cale noce a jak idą zeby lub jest chora to "spi" dokladnie tak jak opisałas. Co chwile sie budzi, kreci, placze.
Pewnie cos jej doskwiera
 
Do góry