reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

marika22

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Marzec 2009
Postów
406
Miasto
Rybnik
Dziewczyny mam problem od jakiś 5 dni boli mnie jedna pierś. Przed miesiączką zazwyczaj bolą ale nigdy nie było tak żeby bolała tylko jedna. Miesiączkę mam dostać za 6 dni w tym miesiącu staraliśmy się z mężem o dzidziusia ale wydaje mi się że raczej się nie udało.
Pierś boli mnie od spodu i po boku jak dotknę się ręka przypadkiem też boli czy to może być coś groźnego czy miała może któraś z was tak że przed miesiączką bolała tylko jedna pierś ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
@marika22 ja miałam tak w maju tego roku. Czułam ból w prawej piersi tak jak opisujesz. Nie wyczuwałam żadnych guzów itp, jednak dla pewności poszłam prywatnie na USG piersi. Lekarz dokładnie sprawdził tą bolącą i drugą też. Okazało się, że jest lekki stan zapalny. Dostałam leki i po paru dniach było już dobrze :happy:
 
Dziewczyny mam problem od jakiś 5 dni boli mnie jedna pierś. Przed miesiączką zazwyczaj bolą ale nigdy nie było tak żeby bolała tylko jedna. Miesiączkę mam dostać za 6 dni w tym miesiącu staraliśmy się z mężem o dzidziusia ale wydaje mi się że raczej się nie udało.
Pierś boli mnie od spodu i po boku jak dotknę się ręka przypadkiem też boli czy to może być coś groźnego czy miała może któraś z was tak że przed miesiączką bolała tylko jedna pierś ?
Mogłaś w trakcie snu ugnieść pierś, może to być od stanika, może to być jakieś zapalenie, powody bólu mogą być różne, jeżeli samoistnie nie przejdzie powinnaś pokazać się lekarzowi
 
Nie uderzyłaś się, przygniotłaś ect? Pierś wygląda normalnie czy coś jest nietypowego? Zaczerwienienie?
 
Nie nigdzie się nie uderzyłam pierś wygląda normalnie jest tylko nabrzmiała i ból dziś jest również pod pachą myślę że mogą to być węzły chłonne
 
reklama
Do lekarza umuwiona jestem na wtorek ale co najdziwniejsze pierś już dziś mnie nie boli wczoraj jeszcze czułam ból nawet pod pachą aż mi czasem sił brakowało w ręce a dzisiaj nic jak ręką odjął ale dla pewności i tak pójdę to sprawdzić dziękuję wszystkim za odpowiedzi
 
Do góry