reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocyyyy!!!!

Paatrycjaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Czerwiec 2012
Postów
32
Miasto
Kalisz, Wielkopolskie
Hej! Potrzebuje pomocy i porady!
Wczoraj wieczorem zrobiłam test. Wyszla jedna kreska i odłożyłam test na półke.
Dzisiaj gdy sprzatalm pokoj spojrzałam na test i moim oczom ukazala sie druga kreska.. Była bardzo jasna, i teraz trochę sie stresuje.. Od 4 dni, boli mnie podbrzusze.. Okres spoznia mi sie 3 tygodnie..
To dziwny bol, niby jak na okres.. ale jednak jakos inny. 2 dni temu mialam ostra rewolucje zoladka, ale stwierdzilam ze to zatrucie pokarmowe.. Rozmawialm ze znajoma i ona powiedziala ze tez tak miala gdy zaszla w ciaze!

DZIEWCZYNY POMOCY!!!! NIE WIEM CO MAM ROBIĆ!!!
icon_sad.gif
icon_sad.gif


p.s. Przepraszam ze zasmiecam forum, ale dawno mnie tutaj nie bylo i za bardzo nie wiem gdzie sie mam zglosic :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ja Ci powiem,że też tak miałam, druga kreska bardzo blada pojawiła się po jakimś czasie i byłam w ciąży
 
Do góry