reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóż odczarować mego synka chorego na autyzm

reklama
ja tez wkleilam linki gdzie sie da zycze sily i wytrwalosci jestes wspaniala mama i masz slicznego synka,pozdrawiam
 
Dziekuje za miłe słowa,jestem bardzo wdzieczna każdemu za jakąkolwiek pomoc czy to matarialna czy poprzez zwykłe słowa otuchy dajace wiare że będzie dobrze,bo tak przecież musi byc
 
Rowniez wkleilam link na fb,a Tobie kochana zycze mnostwo sily. Musisz byc dzielna bo przeciez masz dla kogo. Jestem z Toba calym serduszkiem
 
Mam nadzieję, ze pieniązki szybko sie uzbierają, przelałam drobną sumkę, postaram sie raz w miesiącu coś przelać na konto Krystianka
 
Witam serdecznie,chce po raz kolejny zwrócić sie z prosba o pomoc dla mego synka,od dłuższego czasu nie mamy żadnej wpłaty na subkoncie,czeka nas drogie leczenie,w tym badanie na elemnty toksyczne koszt okolo 1000zl we Francji,do tego leki p/wirusowe koszt okolo 400zl miesiecznie,suplementy okolo 1000zl miesiecznie jak i oplaty za przedszkole-terapia,na ty wszystko znow brakuej nam srodkow,dlatego prosze jezeli ktos moglby nam pomoc chodz w malenkim stopniu bedziemy bardzo wdzieczni,
 
reklama
Do góry