reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóż odczarować mego synka chorego na autyzm

Tynuniek-jasne ze mamy orzeczenie,bez tego synek nie moglby zbierac 1 % czy tez darwozin,rowniez mam zasilek pielegnacyjny w kwocie 153zl plu do tego 60 rehabilitacyjny,ja jestem na wychowawczym na mlodszego synka,jezeli zrezygnuje z pracy na rzecz tycg 500-zlotych a teraz mam 400 jestem pewna ze juz powrotu do pracy miec nie bede-a jezeli wszystko sie pouklada chodz troszke to mysle ze za rok juz bede mogla wrocic do pracy,na chiwle obecna nie ma takiej szansy,synek chodzi do przedszkola prywatnego dla dzieci z autyzmem,ma tam dofoterapie,logopede,SI, ale to nie jest tak ze ma to codziennie,wiadomo ze terpaeuci sa bardzo dordzy,ma tyle terapi ile Przedszkole za otrzymana subwencje moze zaplacic,wiadomo ze to wciaz malo,u nas leczenie daje mega efekty,bez tego jestem poewna w 1000% ze Krysian nie ruszyl by do przodu,mam wyniki a wnich czarno na bialym jakie klopoty ma Krystianek,problemy z jelitami,candida,zatrucie metalami ciezkimi,niedobr pierwiastkow,witamin,alergia-tego etrapia nie WYLECZY,dieta to juz nas rzecz wazna,od lipca 2010 na takowej jestesmy,

byłam wczoraj na zaberaniu u Synka w porzedszkolu,widzialam nagrania na Dvd jak ladnie pracuje,jak duzo juz potrafi,powtarza,

u nas dzialanie wielotorowe tj dieta,suplementacja,terapia daje naprawde duzo
 
reklama
Witaj komi ponownie powiedz kto cie kierował na badania w celu wykrycia candidy zatrucie metalami ciężkimi i jakie były wcześniej objawy zanim to wszystko wyszło? u nas też jest takie podejrzenie,,,Wiem o tym że dobra diagnoza i dieta +rehabilitacja i terapie pomagają dzieciom na co Krystian ma alergie?
 
leczymy u Dr Cubały z \Piaseczna gabinet Arcana,tam wszystko wyszlo,badania robione b.czesto w USA,Krystainek ma lergie na duzo rzeczy min na gluten,kazeine,laktoze,orzechy,pomarancze,duzooooo tego,meta sa moj syn ich nie wydala tzn ze organizm nie radzi sobie z ich detoksykacja tak jak robia to zdrowee dzieci
 
Witam:tak:

chciałabym odsiweżyc mój watek.......gdyz wciąż potrzebujemy pomocy na leczenie i rehabilitacje Krystianka.....wiem że choprych dzieci jest dużo...ale jako matka swoich musze byc zapatrzona tylko w nie...chodż widze jakie dzieja sie krzywdy dzieciom:-(

Jest teraz czas na rozliczenie sie z 1%,bardzo liczymy na kazda pomoc,na każda wplate na subkonto Krystianka,mój synek zacyzna powtarzac duzo słow,coraz bystrzej patrzy na świat,on rok temu a teraz to dwie zupełnie inne postacie,dlatego wierze że to co robimy ma sens a najlepszym dowodem na to jest Krystianek który poprostu jest tak uroczym synkiem....ze dla niego warto zrobić wszystko

i raz jeszcze dziekujemy:tak:
 
panier8.gif



Gdy nadejdą święta
niech nadzieja i
radość
zastukają do Państwa drzwi,
a Wielkanoc przyniesie
pomyślność, szczęście
i piękny uśmiech każdego dnia
.

Życzy Krystianek wraz z rodziną
 
Witam serdecznie,po raz kolejny prangne zwrocic sie do wszystkich państwa o pomoc finansowa dla mego synka,Krystainek od momentu rozpoczecia terapi poczynil super efekty,zaczal powtarzac slowa,reagowac wciaz na imie,bawic sie z nami,zaczal widziec swiat,ptaszki na dworze,drzewa,teraz naszym planem jest terning sluchowy met Tomatisa

" Trening słuchowy prof. A.A.Tomatisa sprawdza się w terapii dzieci z autyzmem, jako istotna terapia wspierająca ich rozwój. Ocenia się, iż u 80 % dzieci autystycznych uzyskuje się pozytywne rezultaty w wyniku stymulacji słuchowej. Ich zakres uzależniony jest oczywiści od indywidualnego potencjału rozwojowego i problemów danego dziecka.
Trening uwagi i lateralizacji słuchowej, w połączeniu z innymi terapiami, może w pozytywny sposób wpłynąć na funkcjonowanie osób z autyzmem. Rodzice i specjaliści potwierdzają, że stosowanie tej metody zwiększa skuteczność innych terapii.
Głównym celem treningu słuchowego w odniesieniu do osób z autyzmem jest rozwinięcie lub odbudowanie zdolności komunikacyjnych. Dzieci z autyzmem często przejawiają regres mowy i komunikacji. Prof. Tomatis wykazał, że szczególnie w takiej sytuacji gdy komunikacja została utracona lub osłabiona, ucho i jego różne funkcje odgrywają niezwykle istotną rolę. Rodzice dzieci, które przeszły trening słuchowy Tomatisa potwierdzają, iż poprawiła się u nich komunikacja werbalna, jak i niewerbalna."

taki trening sklada sie z 2 etapow

I etap to koszt 1600zl
II etap koszt 750

http://www.impuls-terapia.pl/index.php/start


koszta przekraczaja nasze mozliwosci finansowe
na 1% usimy czekac az do konca roku

dlatego w imieniu swoi i Krystianka raz jeszcze prosze o pomoc,kazda chec i suma jest dla nas bardzo wazna,wazna gdyz widze postepy i coraz bardziej moj synek zaczyna przypominac rowiesnikow

DZIEKUJEMY!!
 
Witam,po raz kolejny chce prosic was wszystkich o pomoc

Z krystiankiem juz coraz wiecej radosci,lecz wciiaz jest co blokuje go z mowa,boi sie placzu dzieci,ma roznego rodzaju echollalie,dlatego postanowislimy sprubowac czegos co jeszcze u nas nie bylo,min homeopatie,po wywiadach i rozmowamiz matkami dzieci zdecydowalismy sie sprubowac,lekarz do ktorego prubujemy jechca przyjmuje w Poznaniu,to dr Swięcicki,wizytau dr kosztuje 300 zl,samam droga gdyz ammy 500km w jedna strone to tez wydatek,nocleg gdyz podroz zajmuje duzo tez,a u nas ostanio brak wplat na subkonto,najgorsze jest to ze moj mlodszy synek ma tez cechy autyzmu,czuje sie tak jagbym przezywalo wszystko od nowa po raz drugi,chcemy go tez zabrac do lekarza do poznania wiec to kolejne 300zl,wizyta trwa 3 godziny jest to obszerny wywiad
znam mame ktora leczy u dr juz rok swego prawei 4 letniego chlopczyka i jestem wpgromnym szoku jak dziecko sie zmienilo,czlowiek musi prubowac wszytskiego a ja jako matka majaca dwojke chorych dzieci jestem gotowa na wszystko,
dlatego prosze jezeli ktos moglby pomoc nam finansowo w sfinalizowaniu tego wyjazdu bede dozgonnie wdzieczna,bardzo prosimy

tutaj link do poradni lekarkskiej
Meritum Zdrowia


Zycie nie jest jakos dla mnie łaskawe:-(
 
reklama
Mam nadzieje że uda wam się uzbierać pięniążki na wyjaz ja niestety nie mogę pomóc sama jestem w cięzkiej sytuacji:-( Dużo zdrówka życzę dla Krystianka
i trzymam kciuki za was żeby wam się udało:tak:
 
Do góry