reklama

Pomóżcie Ciąża czy Nie?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez zenona, 3 Luty 2015.

1. zenona

zenona Aktywna w BB

słuchajcie jestem tu nowa wiec nie znam sie jeszcze na tej stronce nie wiem jak odpowiadac i pisac nowy temat . Napisalam juz gdzies swoje pytanie ale nie moge znalesc tego posta i nie wiem czy dostałam jakas odpowiedz. a wiec tak napisze zwiezle miesiaczke ostatnia miałam 17.01 trwała 6 dni .dnia 26 Kochałam się z facetem bez zabezpieczenia i doszedł w srodku przepraszam za wyrazenie nastepna sytuacja taka pojawila sie z 1.02 na 2.02 nie znam sie na tych plodnych bo nigdy nie zwracałam na to uwagi a jeszcze tyle że miesiaczki mam co 30 dni.Bardzo bym prosiła o odpowiedz ,Z góry dziękuje

2. Marcysiaaa

Marcysiaaa Fanka BB :)

Zrób test jeśli nie dostaniesz okresu

3. reklama
  4. zenona

zenona Aktywna w BB

to na pewno zrobie ,tylko chodzi o moje nastawienie psychiczne :-) czytałam gdzies na forum ze jak jest swiadomosc ze mozliwe ze zaszło się w ciaże to nalezy przyjmowac kwas foliowy .aż Mi wstyd jestem z facetem juz kupe czasu a nigdy nie zwracałam uwagi na swoje dni plodne w jakis sposob mnie to nie interesowało. niby 14 dzien od dnia miesiaczki ? mam duzo starsze kolezanki ktore zaszly w ciaze zaraz po miesiaczce .

5. kasiaaa91

kasiaaa91 Początkująca w BB

Kalendarz dni płodnych - pierwszy dzień cyklu 17.01.2015 i cykl 30 dni tutaj można wyliczyć prawdopodobne dni plodne. Zaznaczyłam dane, które podałas. Wg tego kalkulatora dni plodne miałaś pomiedzy 29.01 a 4.02 z czego najbardziej plodny dzien kalkulator wskazuje 2 lutego. Wiec bardzo prawdopodobne, ze moglo dojsc do zapłodnienia. korzystalam z tego kalkulatora i jestem w 5 tc.

6. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

7. zenona

zenona Aktywna w BB

no tu super.Mam nadzieje że sie udało pierwsze podejscie by było.Dziekuje za odpowiedzi Kobietki:*

Poleć forum