reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie Ciąża czy Nie?

zenona

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Luty 2015
Postów
61
słuchajcie jestem tu nowa wiec nie znam sie jeszcze na tej stronce nie wiem jak odpowiadac i pisac nowy temat . Napisalam juz gdzies swoje pytanie ale nie moge znalesc tego posta i nie wiem czy dostałam jakas odpowiedz. a wiec tak napisze zwiezle miesiaczke ostatnia miałam 17.01 trwała 6 dni .dnia 26 Kochałam się z facetem bez zabezpieczenia i doszedł w srodku przepraszam za wyrazenie nastepna sytuacja taka pojawila sie z 1.02 na 2.02 nie znam sie na tych plodnych bo nigdy nie zwracałam na to uwagi a jeszcze tyle że miesiaczki mam co 30 dni.Bardzo bym prosiła o odpowiedz ,Z góry dziękuje
 
reklama
to na pewno zrobie ,tylko chodzi o moje nastawienie psychiczne :-) czytałam gdzies na forum ze jak jest swiadomosc ze mozliwe ze zaszło się w ciaże to nalezy przyjmowac kwas foliowy .aż Mi wstyd jestem z facetem juz kupe czasu a nigdy nie zwracałam uwagi na swoje dni plodne w jakis sposob mnie to nie interesowało. niby 14 dzien od dnia miesiaczki ? mam duzo starsze kolezanki ktore zaszly w ciaze zaraz po miesiaczce .
 
no tu super.Mam nadzieje że sie udało pierwsze podejscie by było.Dziekuje za odpowiedzi Kobietki:*
 
Do góry