reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie , czy jest możliwosc ciąży?

reklama
reklama
Ale jej nie chodziło o pytanie czy mam się później dodatkowo zabezpieczać ? Myślę że to jest oczywiste. Mówi o stosunku jeszcze przed pominięciem tabletki, dlatego wzięła jeszcze dodatkowo tabletkę dzień po. Chyba po to jest forum żeby zapytać co o tym myślą inni a nie od razu krytykować. A od gdybania kto ile ma lat w rzeczywistości to my chyba nie jesteśmy. Skoro dostała receptę na tabletkę dzień po to raczej jest pełnoletnia.
Do autorki : moim zdaniem szanse są znikome. Wcale nie pominęłaś tabletki, tylko wzięłas ją z opóźnieniem. W ulotce jest że zdolność antykoncepcyjna jest w takim przypadku zachowana ( jeśli wzięłaś do 12 godzin ) więc spokojnie.
Bardzo dziękuje, za konstruktywną odpowiedz
 
A co będzie jak Pani jednak faktycznie będzie w ciąży? przecież próbuje na różne sposoby "pozbyć" się dziecka, tabletka, którą ta Pani wzięła daje 97,9 procent szans na "pozbycie" się największego daru (czyli nie 100). Żadna z kobiet tu na forum nie da Pani tworzącej post 100 procent, że jednak nie jest. Moja poprzednia wiadomość (choć faktycznie dosyć mocna) miała na celu wstrząsnać trochę Panią- bo ja odbieram to tak, że to nie jest pierwsza jej tabletka i jak jest potrzeba to weźmie jak "cukierek"- co nie jest obojętne dla jej zdrowia... Jestem spokojną osobą, ale jej post mnie poruszył. Bo dziecko to prawdziwy dar i jeśli ktoś z przyczyn nie od siebie zależnych nie może mieć w tym momencie dziecka to powinien zdwoić czujność, albo liczyć się z konsekwencjami.
Radzę doczytać na czym polega tabletka dzień po... Ona hamuje owulację a nie jest tabletką wczesnoporonną... To dwie różne rzeczy
 
reklama
Radzę doczytać na czym polega tabletka dzień po... Ona hamuje owulację a nie jest tabletką wczesnoporonną... To dwie różne rzeczy
Ok, ale po co się ją zażywa? po to żeby nie doszło do zapłodnienia, a więc w konsekwencji do posiadania potomstwa. Co ma być to i tak będzie. A Pani życzę żeby jednak nie było bo nie chce.
 
Do góry