reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie , czy jest możliwosc ciąży?

reklama
Antykoncepcję czy to naturalną czy sztuczną stosuje się po to aby NIE DOSZŁO do zapłodnienia. I co w tym dziwnego ? Na litość boską chyba nie każdy chce rodzić co 9 miesięcy. I nie wiem po czym stwierdzasz że tamta kobieta traktuje tabletkę dzień po jak cukierka. Nie mam pojęcia na podstawie czego takie wnioski wyciągasz [emoji53]
 
reklama
Ok, ale po co się ją zażywa? po to żeby nie doszło do zapłodnienia, a więc w konsekwencji do posiadania potomstwa. Co ma być to i tak będzie. A Pani życzę żeby jednak nie było bo nie chce.
Ja nie osądzam, ludzie mają różne problemy i to jest ich wybór w jaki sposób się zabezpieczają i czy chcą czy nie chcą mieć dzieci.
Nie znamy sytuacji autorki postu a tym bardziej nie mamy prawa jako postronne osoby wchodzić z butami w czyjeś życie [emoji4]
Życzę więc miłego wieczoru [emoji4]
 
Do góry