reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomóżcie, doradcie!!!

Dołączył(a)
20 Lipiec 2009
Postów
8
witajcie,
mam już syna, ostatnio dowiedziałam się że znowu jestem w ciąży (chcianej,planowanej), byłam u lekarza i wg OM wykazywało 6 tydzień w wg USG 4 tydz. Mój gin kazał pokazać się za 2 tygodnie, więc czekałam. Tydzień temu w środę pojawiły się plamienia ale ustąpiły, w czwartek znów plamienia i skrzepy krwi. Mojego lekarza nie było więc poszłam do innego,wg niego ciąża rzeczywiście wychodziła jak mój gin mówił czyli obecnie 6 tydzień (wg OM 8 tydzień), Niestety jak mi lekarz powiedział nie widzi bicia serca i nie może powiedzieć dokładnie czy jeszcze "dzidzia"jest. Dał mi luteinę no i w piątek się zaczęło pojawiło się coś na wzór miesiączki i ból brzucha, w sobotę podobnie. Krwawiłam dokładnie do wtorku (10 sierpnia) i już byłam u swojego lekarza, który stwierdził poronienie ;( kazał mi przyjść za tydzień czyli 18 sierpnia by zobaczyć czy wszystko się oczyściło (na usg wykazało że jest zarodek) bo jeśli coś pozostanie czeka mnie zabieg. Od wczoraj nie mam już żadnych, krwawień,plamień czy bóli. Znajomi każą koniecznie iść do szpitala a ja go unikam jak ognia. Ja jestem za czekaniem do kolejnej wizyty. Moje pytanie czy ktoś miał podobnie czyli krwawienie zanikło a mimo wszystko organizm się oczyścił i uniknęło się zabiegu. (Do szpitala nie bardzo chcę iść- mąż pracuje, małe dziecko w domu i do tego dziadkowie na urlopie i kolejny dom na głowie:( ) pomóżcie bo nie wiem co robić:(
 
reklama
Witam,
bardzo mi przykro z powodu tego co cię spotkało.

wg lekarzy z którymi rozmawiałam zabieg nie jest konieczny, organizm sam może bardzo dobrze się oczyścić. Jeżeli nie masz krwawień i bóli, i zaufanie do swojego ginekologa spokojnie poczekaj na wyznaczoną przez niego wizytę.Ale jeżeli tylko coś cię zaniepokoi to nie unikaj izby przyjęć. Czasami warto poleżeć w szpitalu 2 dni - dłużej po takim zabiegu nie trzymaja niz dostac krwotoku i wielu innych komplikacji.
 
dziekuje za odpowiedz
ja wole poczekac bo licze ze jednak wszystko sie oczysci ale ciagle zastanawiam sie skoro nie ma zadnych boli, zadnych plamien to co to oznacza? ze juz po wszystkim i jednak bede miala zabieg?bede musiala poczekac jeszcze te pare dni i zobaczymy..
 
Moim zdaniem nie ma co się pchać na zabieg, trzeba pozwolić organizmowi oczyścić się, bo łyżeczkowanie to często niepotrzebna ingerencja i powinno być wykonywane tylko w przypadku zdecydowanej konieczności.
 
Cathy, przykro mi, że Ciebie też to spotkało. (*)
Skoro lekarz zdecydował, że należy dać dla organizmu tydzień na samooczyszczenie, to chyba możesz na to się zdać i poczekać do tej wyznaczonej wizyty kontrolnej.
Ale jeśli coś się zacznie dziać niepokojącego: bóle, silne krwawienia, gorączka to biegiem do szpitala.
 
dziekuje za odpowiedz
ja wole poczekac bo licze ze jednak wszystko sie oczysci ale ciagle zastanawiam sie skoro nie ma zadnych boli, zadnych plamien to co to oznacza? ze juz po wszystkim i jednak bede miala zabieg?bede musiala poczekac jeszcze te pare dni i zobaczymy..


jeżeli czułaś silny ból - tak jak podczas miesiączki a teraz i ból i krwawienie zniknęło to prawdopodobnie organizm już się oczyścił na tyle ile mógł. Lekarz podczas kontroli sprawdzi czy wszystko wygląda tak jak powinno i czy obędzie się bez zabiegu.
Mam nadzieję, że wszystko się ułoży.
Tak przykro pisac o takich doświadczeniach, łzy do oczu napływają....:(
 
cathy bardzo mi przykro :(, myślę podobnie jak dziewczyny, ze lepiej będzie jak zaczekasz do wizyty u swojego lekarza, on sprawdzi co i jak i wtedy zadecyduje, w końcu to raptem 4 dni
Trzymaj się
 
dziękuje Wam za otuche..
poczekam do tego wtorku w sumie to juz niedlugo
dam znac jak wszystko sie potoczylo

pozdrowienia dla Was wszystkich
 
reklama
witajcie,
wczoraj byłam u lekarza i jest dobrze tzn organizm sam się oczyścił i ominął mnie zabieg. Lekarz powiedział że mogę bez problemy znów próbować, chyba że przez pół roku nic to mam się do niego zgłosić. (syna,który ma 14 mcy mam dzięki hclo i pregnylu)
 
Do góry