reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomozcie doswiadczone kolezanki!!!!

KINDZIA100

Fan(ka)
Dołączył(a)
14 Sierpień 2005
Postów
1 603
Miasto
Deventer NL
Hejj dziewczyny,mam do was trudne(dlamnie)pytanie. ??? w przyszlym roku,lutym mamy zamiar postarac sie o dzidziusia ale ja mam obawy....boje sie ze kobiety w ciazy sa nie atrakcyjne dla mezow ehh  ze poprostu drazni ich widok wielkich brzuchow i duzych tylkow zmienionej twarzy.Moj przyszly maz mowi mi ze to nie prawda i stara sie mnie przekonac do swoich racji.Powiedzialam mu ze jak bede w zaawansowanej ciazy a on mi powie ze jestem sexi to go zabije za wierutne klamstwo.Decyzje o dzidzi musze podjac do konca sierpnia.Dzis nie bede pisac dlaczego do konca tego miesiaca,ale napewno kiedys wam opowiem.Powiedzcie mi jak to wyglada naprawde.Bardzo mi zalezy....
aaaa nie pogniewacie sie ze zapytam o to panow na tym forum??
 
reklama
Mój mąż całą ciążę mi powtarzał, że jestem piękna, twierdzi też, że kobiety w ciąży są seksowne i pociągające. W końcu w to uwierzyłam, choć broniłam się rękami i nogami ;D Myślę, że mój połówek (cytuje określenie za jedną z forumowiczek) nie jest w tym przypadku wyjątkiem!!!
 
mój mąż na początku ciąży pilnował zebym sie nie objadała, dla niego atrakcyjna kobieta to szczupła kobieta. Pół ciąży obawiał się że urosne do rozmiarów, które on nie zaakceptuje. Zrozumiał jakim idiotą był dopiero, gdy zaczęły się problemy z ciążą i mogliśmy stracić nasze maleństwo. Wtedy wiedział już, że obawiał sie nie tego co powinien. Do tej pory czuje sie z tego powodu jak kretyn. A ja oczywiście w czasie ciąży urosłam do wielkich rozmiarów, ale to dlatego bo 3 ostatnie miesiące ciąży leżałam w szpitalu z bezwzględnym zakazem wstawania złóżka. Mozna sie domysleć co brak ruchu i objadanie mogą zrobić z człowieka. Po 6 miesiącach od porodu prawie wbijam się w rozmiar, który nosiłam przed ciążą. Każdy facet to odbiera inaczej.... nie wiem jak to jest z sexem bo my przez problemy musielismy miec celibat....więc może ktos inny w tej kwestii się wypowie.... :)
 
W każdej ciąży przytyłam 20kg i wyglądałam, jak Hefalump. ::)
Ale w okresie ciąży dla kobiety, jak i mężczyzny najbardziej liczy się dziecko. Nigdy nie odczułam, aby mój mąż nieakceptował mojego wyglądu. Tym bardziej, że zna mnie doskonale i wie, że jak tylko będę miała możliwość wrócę do wyglądu sprzed ciąży. ;)
 
hahah agnex podejrzewam, że też tak wygladałam, tylko, że leżąc w łóżku nie widzialam swoich rozmiarów ;-)
 
Jestem dopiero w 6 miesiącu więc mój brzuszek nie należy jeszcze do tych strasznie dużych ale ja zawsze byłam bardzo szczupła i nawet taki brzusio jest doskonale widoczny. Mojemu mężowi bardzo się podoba, codziennie go głaszcze, całuje, lubi go dotykać podczas seksu. A już na punkcie piersi dostał fioła ;). Ciągle powtarza mi, że jestem jego ukochaną kobietą. Figura zawsze była moim główwnym atutem więc też się wcześniej trochę martwiłam, ale teraz wiem, że nie miałam powodu.
 
Faceci są okropni ja tez juz usłyszałam żę zmieniłam się po twarzy i nie jstem juz tak ładna:/ Ja nie mam słow do facetow . ;-)
 
Mój mąż codziennie mi powtarza, że jestem piękna, choć ja sama czuje się jak pączek. Mówi mi, ze w ciąży jestem jeszcze ładniejsza, a ja sie wtedy smieję, że przed to nie byłam ładna??? :)
I ma straszną ochotę na seks.
 
eg 16 bądz ostrozna z tym głaskaniem brzuszka ja leżałam w szpitalu z przedwczesnym porodem i jak glaskalam brzuch to mnie polozna omało nie zatłukła ....to podobno powoduje skurcze macicy....głaskac mozna ale z umiarem a ja pieścilam ten brzuszek 24 na dobe :)
 
reklama
Pierwszy raz o tym słyszę, moje maleństwo bardzo lubi być głaskane zawsze podpływa mi pod dłoń. Chyba jak ktoś bardzo mocno głaszcze lub ugniata brzuszek to mogłoby to wywołać skurcze, ale tak normalnie chyba nie?
 
Do góry