reklama

pomozcie mi szybko!!!! zrozpaczona

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez ola685, 30 Sierpień 2005.

1. ola685

ola685 Początkująca w BB

witam wszystkich mam wielki problem tzn podczas stosunki z chłopakiem wpadał mi do środka prezerwatywa z nasieniem ale nic sie nie wylało jak ja wyjęłam z siebie bo daleko wpadła po 2 dniach od tego zajścia które było 12 sierpnia zrobilam test i wykazał ze nie jestem w ciąży okres powinnam mieć no 16 ale je syt on bardzo nie regularny
    i czasem miewalam tez 29 w wczoraj był 29 i nic 0okresu wiec zrobilam kolejny tse ale on rozwieź wykazał ze nie jestem w ciąży owszem brzuch mnie trochę pobolewał .i nie wiem co zrobić ginekolog mój będzie dopiero za tydzień i nie wiem co robić juz bo jestem zrozpaczona proszę was o jakieś podpowiedzi i okreslenie mojej sytuacji będę bardzo wdzięczna za każda odo na ten temat.

2. padiqq

padiqq styczeń`06 październik`07

Minęły juz ponad dwa tygodnie od feralnego zajścia i myślę ,że test ciążowy wykazałby gdybyś była w ciąży , tymbardziej że zrobiłaś dwa. Miesiączka może ci się opóźniać z powodu stresu jaki przeżywasz ,obawiająć się czy aby nie jesteś w ciąży.
    Dla świętego spokoju ,jak już twój ginekolog wróci idź do niego i to powinno ostatecznie rozwiać twoje wątpliwości.

3. reklama
  4. monika1313m

monika1313m Fanka BB :)

obecne testy są bardzo czułe jezeli nic niewskazują to widocznie działa twoja podświadomość wierzysz ze mozesz być i organizm sam sobie daje dodatkowo taki powod musisz sie rozluźnic i zawierzyć testowi a jak nie to idz do ośrodka zdrowia albo przyuchodnii zrob sobie dodatkowy tam ci powiedzą czy z krwi czy z moczu i czekaj na swojego ginekologa ,często tak bywa ze okres się opuźnia

5. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Niech ktoś mi powie...czemu mam wrażenie, że to prowokacja? No bo po co w sumie dziewczyna nie będąca w ciąży, nie starająca się o dziecko, ani nie będąca mamą miałaby się rejestrować na tym forum? Jedyny post jest z 29.08, data rejestracji jest 11.08.2005, wpadkę rzekomo miała 12-tego, to co przewidziała czy jak? A może jestem już przewrażliwiona...

6. toja1979

toja1979 Fanka BB :)

liriel! wiesz, że i ja mam takie wrażenie?!

monika1313m! apropo tych czułych testów! niestety wciąż sa cholernie omylne! robiłam trzy w piątym i szóstym tygodniu ciąży! wszystkie wyszły negatywnie! :)

7. Liriel

Liriel Fanka BB :)

masz wrażenie, że to ściema czy że jestem przewrażliwiona? ;)

8. Martyna

Martyna Fanka BB :)

ale się uśmiałam :laugh: :laugh: :laugh:
    Liriel też sądzę, że to ściema , co to w ogóle za pomysł z tą prezerwatywą ??? taaaak głęboko wpadła, że po dwóch dniach dopiero sę pokazała :laugh: :laugh: :laugh:
    normalnie mało z krzesła nie zleciałam i musiałam klawiaturę wycierać, bo ją kawą oplułam :laugh: :laugh: :laugh:

9. toja1979

liriel! ma się rozumieć że ściema! he he

10. reklama
  11. toja1979

martyna! kurcze! jakoś nie zwróciłam uwagi na to, że kobita usunęła tą gumkę dwa dni po! dopiero po przeczytaniu twojego postu :) ludzie kochani! albo to była gumka na jakieś mikroprącie albo koleżanka głęboka jakaś...

12. monciapl

monciapl Fanka BB :)

jak studnia bez dna :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

martyna ja też zaplułam, ale monitor dla odmiany ;)

pozdrawiam

Poleć forum