reklama

Pomóżcie odczytać wykres (zdjęcie)

reklama

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
U mnie w ovuview można wybrać metody. Bo bez wyboru korzysta z wszystkich i straszne zamieszanie. Może w Twoim programie jest podobnie. Metoda o tyle istotna, że uwzględnia ilość dni niższej temp, minimalny skok ect co ułatwia dokładniejsze wyznaczenie skoku.

U mnie po skoku też tak temperatury potrafiły szybować w fazie lutealnej, za to w tym ciążowym cyklu zauważyłam jednodniowy spadek (ponoć czasem tak bywa przy zagnieżdzeniu, ale nie zawsze).
Nie mniej trzymam kciuki :)

kas90

Miasto
Kraków
Rozwiązania
5
Mi to wygląda tak jak pisze Porzeczka. Mozliwe, że teraz wzrost temp przy implantacji. U mnie tak było
Żeby okreslic owulację oprócz temperatury musisz zaznaczac śluz. Wtedy po szczycie sluzu trzy wyższe temperatury od poprzednich sześciu potwierdzają przebytą owulację

Annie1981

Rozwiązania
1
Na OF raczej nie można wybrać metody, jest jedna.
Czasem zdarza się, że przesunie owulację w miarę jak się wpisuje kolejne parametry, tym bardziej, że tutaj wyznaczył przerywaną linia, czyli owu niepotwierdzona.

Ostatnia edycja:

arjot

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dzisiaj spadek temperatury o 0,25, to chyba zły znak :(
Palce mi coś podpuchły, nie mogłam zdjąć obrączki :<

Aguu

Rozwiązania
5
Może poczytaj trochę o wykresie temp. Dwie podstawowe sprawy. Temperatury wyższe i niższe. Jeśli te wyższe trzymają się na swoim poziomie, nie schodzą do niższych to żaden to spadek. Najlepiej sobie narysować poziomą kreską nad 6 niższymi przed skokiem. Wtedy to przejrzyste. U Ciebie, biorąc pod uwagę 6niższych temp, pierwszy możliwy skok widzę w 18dc. Teraz masz wyższe temp. Póki nie spadnie do linii niższych temp to jest szansa. 18 dni wyższych temp może wskazywać ciaze ;)

wesa

Rozwiązania
0
Dla ciekawych u mnie się udało i temperatura wygląda tak, cały czas na poziomie ponad 37 tylko w okresie zagniezdzania chyba spadła poniżej. Teraz od zrobienia testu a jestem dwa dni po spodziewanej @ utrzymuje się równo, 37,14.
Screenshot_20190606-065614.jpg

reklama
reklama