reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie odczytać wykres (zdjęcie)

reklama
U mnie w ovuview można wybrać metody. Bo bez wyboru korzysta z wszystkich i straszne zamieszanie. Może w Twoim programie jest podobnie. Metoda o tyle istotna, że uwzględnia ilość dni niższej temp, minimalny skok ect co ułatwia dokładniejsze wyznaczenie skoku.

U mnie po skoku też tak temperatury potrafiły szybować w fazie lutealnej, za to w tym ciążowym cyklu zauważyłam jednodniowy spadek (ponoć czasem tak bywa przy zagnieżdzeniu, ale nie zawsze).
Nie mniej trzymam kciuki :)
 
Mi to wygląda tak jak pisze Porzeczka. Mozliwe, że teraz wzrost temp przy implantacji. U mnie tak było
Żeby okreslic owulację oprócz temperatury musisz zaznaczac śluz. Wtedy po szczycie sluzu trzy wyższe temperatury od poprzednich sześciu potwierdzają przebytą owulację
 
Na OF raczej nie można wybrać metody, jest jedna.
Czasem zdarza się, że przesunie owulację w miarę jak się wpisuje kolejne parametry, tym bardziej, że tutaj wyznaczył przerywaną linia, czyli owu niepotwierdzona.
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj spadek temperatury o 0,25, to chyba zły znak :(
Palce mi coś podpuchły, nie mogłam zdjąć obrączki :<
 
967809
 
Może poczytaj trochę o wykresie temp. Dwie podstawowe sprawy. Temperatury wyższe i niższe. Jeśli te wyższe trzymają się na swoim poziomie, nie schodzą do niższych to żaden to spadek. Najlepiej sobie narysować poziomą kreską nad 6 niższymi przed skokiem. Wtedy to przejrzyste. U Ciebie, biorąc pod uwagę 6niższych temp, pierwszy możliwy skok widzę w 18dc. Teraz masz wyższe temp. Póki nie spadnie do linii niższych temp to jest szansa. 18 dni wyższych temp może wskazywać ciaze ;)
 
Dla ciekawych u mnie się udało i temperatura wygląda tak, cały czas na poziomie ponad 37 tylko w okresie zagniezdzania chyba spadła poniżej. Teraz od zrobienia testu a jestem dwa dni po spodziewanej @ utrzymuje się równo, 37,14.
Screenshot_20190606-065614.jpg
 
reklama
Do góry