reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie odczytać wykres (zdjęcie)

Jak myślicie była już owulacja? Czy może ten dzisiejszy spadek?
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-08-07-16-33-31-813_org.iggymedia.periodtracker.png
    Screenshot_2019-08-07-16-33-31-813_org.iggymedia.periodtracker.png
    42,5 KB · Wyświetleń: 425
reklama
Cześć wszystkim . Od roku z partnerem staramy się o dziecko od 2dnia cyklu biorę clostibegyt w środę 14dnia cyklu byłam u ginekologa miałam 7mm pęcherzyki w sobotę testy owulacyjne wykazały owulację ale w poniedizalek wieczorem lekarz mówi że nie widzi oznak by owulacja była. Temperaturę mam dziwna skacze strasznie ogólnie sobota to był 17dzen cyklu a zazwyczaj owulację mam 23 dzień cyklu w przyszłą sobotę znów mam USG ale już mnie to dobija nie jestem w stanie określić co z tą owulacja. Czy myślicie że może tą owulacja jeszcze wystąpi a testy mogły się mylić i tak długo przed wykrywają ten hormon ?
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-11-20-12-54-05-375_com.sleekbit.ovuview.jpg
    Screenshot_2019-11-20-12-54-05-375_com.sleekbit.ovuview.jpg
    178 KB · Wyświetleń: 210
Jak myślicie była już owulacja? Czy może ten dzisiejszy spadek?
Jak dobrze widzę to aplikacja flo. Jak będzie owu to wykres ta taka kropkę przesunie ci tam gdzie będzie owu.

Poniżej wstawię ci dwa wykresy moje. Pierwszy to jest z poprzedniego cyklu i owu była w 23dc, a drugi wykres to z obecnego i owu była 14dc dodatkowo od 12dc do 15dc miałam plamienia.
Screenshot_20191120_131859_org.iggymedia.periodtracker.jpeg
Screenshot_20191120_131903_org.iggymedia.periodtracker.jpeg
 
Cześć wszystkim . Od roku z partnerem staramy się o dziecko od 2dnia cyklu biorę clostibegyt w środę 14dnia cyklu byłam u ginekologa miałam 7mm pęcherzyki w sobotę testy owulacyjne wykazały owulację ale w poniedizalek wieczorem lekarz mówi że nie widzi oznak by owulacja była. Temperaturę mam dziwna skacze strasznie ogólnie sobota to był 17dzen cyklu a zazwyczaj owulację mam 23 dzień cyklu w przyszłą sobotę znów mam USG ale już mnie to dobija nie jestem w stanie określić co z tą owulacja. Czy myślicie że może tą owulacja jeszcze wystąpi a testy mogły się mylić i tak długo przed wykrywają ten hormon ?
Hej kochana. To że testy owu wychodzą pozytywne wcale nie oznacza że owu będzie. I tak samo odwrotnie. Jeśli masz monitoring to tylko on na 100% potwierdzi czy owu była czy będzie w danym cyklu. Spokojnie poczekaj na monitoring i napewno będzie jaśniejsza sytuacja niż testy owu czy mierzenie temperatury.
 
Do góry