reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomozcie w wyborze dobrego ginekologa od nfz dla

Dołączył(a)
16 Lipiec 2018
Postów
3
Witam przyszlych mamusiek i mam z doswiadczeniem. Potrzebuje dobrej rady w wyborze dobrego ginekologa od nfz Warszawa dla prowadzenia ciazy. Jestem na 6 tygodniu. Bylam juz prywatnie u swijej Pani ginekolog,ale chce od nfz znalezc...bo prywatnie,to drogo jest,a my mamy kredyt do wszystkiego. Nie chce zaoszczedzac na dziecku i znam,ze panstwowe lekarze tez sa fajnifajni...tylko nie wiem do kogo sie zapisac...Prosze,pomozcie mi.-.bo juz jestem zalamana i nie wiem kogo wybrac. Zapisalam sie na wszelki wypadek do doktora Skory na Madalinskiego,ale opinie nie sa fajne o nim. Lepiej,zeby to byla Pani doktor,bym sie czula komfortowo.
Z gory wszystkimdziekuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Polecam Sławomira Grzeszewskiego . przyjmuje w Zdrojach na Bataljonach Chlopskich . Wiem ze to facet ale
Ja go czystym sercem polecam . prowadzi mnie teraz . bardzo sypatyczny
 
Witam przyszlych mamusiek i mam z doswiadczeniem. Potrzebuje dobrej rady w wyborze dobrego ginekologa od nfz dla prowadzenia ciazy. Jestem na 6 tygodniu. Bylam juz prywatnie u swijej Pani ginekolog,ale chce od nfz znalezc...bo prywatnie,to drogo jest,a my mamy kredyt do wszystkiego. Nie chce zaoszczedzac na dziecku i znam,ze panstwowe lekarze tez sa fajnifajni...tylko nie wiem do kogo sie zapisac...Prosze,pomozcie mi.-.bo juz jestem zalamana i nie wiem kogo wybrac. Zapisalam sie na wszelki wypadek do doktora Skory na Madalinskiego,ale opinie nie sa fajne o nim. Lepiej,zeby to byla Pani doktor,bym sie czula komfortowo.
Z gory wszystkimdziekuje
Niestety kobiet ginekologów nie znam. Na NFZ chodzę do Naornikowskiego w przychodni na Malczewskiego ale to kwestia gustu. Mnie on odpowiada bo krótko, zwięźle i na temat. Nie rozwodzi się o pogodzie itp.
 
Do góry