reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie wybrać wózek!!! 4 propozycje

MamuniaKubunia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Maj 2010
Postów
151
Z racji tego że nie mam wiele okazji aby przywieźć wózek z pl a mam teraz spoooro czasu zaczęłam się oglądać... Oczywiście nie zaskoczył mnie fakt, że jestem wybredna
kwasny.gif
Poszukuję wózka z:
-dużą gondolą
-skrętnymi przednimi kołami
-dobrą amortyzacją
-oczywiście koła pompowane
-obracanym siedziskiem
-w miarę pojemnym koszem na zakupy

Po przejrzeniu allegro znalazłam:
IMPLAST BOLDER SD ECOLINE
GTX ESPIRO BABY DESIGN
Espiro VECTOR PRO
BABY ACTIVE JET CLASSIC

Wózek muszę mieć w pl najpóźniej na początku grudnia. We wrześniu chcę je pooglądać na żywo a jak tylko w listopadzie dowiem się co kryje się pod serduszkiem trzeba będzie dokonać zakupu... Może ktoś ma doświadczenie z tymi wózkami? Albo ma inne propozycje? Dziękuję za każdą odpowiedź
mruga.gif
 
reklama
hej :)
no teraz to na prawde ciezko jest wybrac wozek, im wiekszy wybor tym trudniejszy :D

ja tez bardzo chciałam tak wozek, jaki ty opisujesz, jednak w koncu postawiłam na firme roan, seria marita. i nie załuje wyboru! duza gondola, kola pompowane, lekki stelaz, łatwy do złozenia i spokojnie miesci sie w bagazniku, a do tego najwieksza na rynku gondola (83cm).

polecam i pozdrawiam
 
Moje poszukiwania optymalnego wózka wyglądały tak: po obejrzeniu setek wózków w internecie wpisywałam w google hasło "wady" i nazwy wózków, które mi się spodobały. Po tym wstępnym castingu mój ukochany obejrzał wózki w hurtowni. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Jedo Fyn, kolor wybierzemy, gdy dziecko ujawni nam swoją płeć. Za Jedo przemawia wiele: produkt jest polski, (czyli nie chiński); Jedo ma duże gondole (80 cm wewnętrznej długości), więc nawet, gdyby zima trwała długo, to dziecko zmieści się razem ze śpiworkiem, tym bardziej, że w gondoli można podnieść oparcie i pokazać dziecku świat. Siedzisko spacerówki można rozłożyć do pozycji leżącej. Rączka jest regulowana - dla wysokich i tych mniej wysokich. Cena też wydaje się przyzwoita. Jedo ma stronę www.jedo.pl.


 
Z racji tego że nie mam wiele okazji aby przywieźć wózek z pl a mam teraz spoooro czasu zaczęłam się oglądać... Oczywiście nie zaskoczył mnie fakt, że jestem wybredna
kwasny.gif
Poszukuję wózka z:
-dużą gondolą
-skrętnymi przednimi kołami
-dobrą amortyzacją
-oczywiście koła pompowane
-obracanym siedziskiem
-w miarę pojemnym koszem na zakupy

Po przejrzeniu allegro znalazłam:
IMPLAST BOLDER SD ECOLINE
GTX ESPIRO BABY DESIGN
Espiro VECTOR PRO
BABY ACTIVE JET CLASSIC

Wózek muszę mieć w pl najpóźniej na początku grudnia. We wrześniu chcę je pooglądać na żywo a jak tylko w listopadzie dowiem się co kryje się pod serduszkiem trzeba będzie dokonać zakupu... Może ktoś ma doświadczenie z tymi wózkami? Albo ma inne propozycje? Dziękuję za każdą odpowiedź
mruga.gif

A mogłabyś linki powklejać? Bo mi wyskoczyło tylko to espiro, ale nawet nie jestem pewna czy o ten Ci chodziło! ;-) no i to espiro tez mi sie z x-landerem skojarzyło, albo z delti
619_1.jpg


Jeżeli chodzi o moje preferencje, no to zdecydowanie klasyk! Wybrałam navington galeon i po próbach na ogródku i w salonie widze że to naprawde przyzwoity wózek, do tego ładnie zrobiony, żadnej tandety. Ale powiem szczerze ze ile sie naszukałam to moje!
 
Ja również miałam problem z wyborem wózka. W końcu zdecydowaliśmy się na zakup TAKO Mohito. Jest to fajny wózeczek- jeździmy z małą juz od 1,5 miesiąca i się sprawdza tzn. ma zwrotne przednie koła (pompowane), mieści się do bagażnika (punto) i jest stosunkowo lekki (dla mnie bardzo ważne bo mieszkam na 3 piętrze).
Pozdrawiam
 
reklama
Kochane przyszłe mamy ja nie mam w ogóle pojęcia za jakim wózkiem mam się rozglądać i stwierdziłam,że to już najwyższy czas by się tym zainteresować (termin mam na styczeń), bardzo proszę o cenne rady na co mam zwrócić uwagę, tym bardziej, że będzie to zima, jak wózek mam wybrać ??
 
Do góry