reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie wybrać wózek!!! 4 propozycje

Ja jako fanka klasycznych rozwiązań polecam Ci czterokołowca ;-) Martusia ma rację z tymi podjazdami, też gdzieś czytałam o tym. Poza tym żeby wózek był stabilny musi mieć dość szeroko koła z tyłu rozstawione. Poziomkowa qiunny fajne bardzo, a zdjęcie z wakacji super i widać że wózek daje radę na wydmach! Mój faworyt to navington oczywiście ;-) testowany jak na razie na sucho, ale ja jestem niepoprawnie zakochana ;-)
 
reklama
ja jak wybiealam fue dla mojego malucha to tez miala nie lada problem.....na poczatki chcialam roana ale mi sie w nich spaceowki niepodobaja....potem zawiesilam oko na implascie bolderze ale pan w hutowni mi odadzil ten wozek...spacerowka mala.....potem zachorowalam na espiro enzo poprostu " sikalam" jak widzialam ten wozek....nie moglam go znalezc w zadnym sklepie ale przypadkowo znalazlam kawalek za Zielona Gora...jak wlazlam do hurtowni i zobaczylam to myslalam ze padne....minelam wszystkoe wozki odrazu podeszlam do tego "swojego" ale jak ponaciskalam, podotykalam...to tragedia.....sztywny strasznie....no i zalamka....ale wpadl mi w oko kolejny wozek.....x-lander.....nie wiem pod jakim wzgledem porownujecie espiro do x-landera chyba tylko wizualnie....ale oczywiscie nie uazajac nikogo.....mi osobiscie x-lande bardziej odpowiada...fakt ze wade ma ta ze nie ma obracanego siedziska...chcialam kupic x-landera x1 ale nie moglam znalezc nowego a nie hcialam uzywanego wozka......to po obejrzeniu x-landera x3 sie zdecydowalam wlasnie na ten wozek.....posoba mi sie ma kola pompowane duza budke w spacerowce i gondola tez mala nie jest ale fakt jest taki ze narazie nic nie moge o nim wiecej napisac bo jeszcze go nie uzywam....
 
ja mam x landera xa i tez jestem z niego zadowolona ma fajny spiworek na zime jest ogolnie cieply duze pompowane kola prowadze go czesto jedna reka duzy kosz na zakupy duza spacerowka rozkladana na plasko minus dla mnie i to duzo ze brak przekladanej raczki ale ogolnie co raz bardziej ejstem z nie zadowolona :tak:
 
ja jak wybiealam fue dla mojego malucha to tez miala nie lada problem.....na poczatki chcialam roana ale mi sie w nich spaceowki niepodobaja....potem zawiesilam oko na implascie bolderze ale pan w hutowni mi odadzil ten wozek...spacerowka mala.....potem zachorowalam na espiro enzo poprostu " sikalam" jak widzialam ten wozek....nie moglam go znalezc w zadnym sklepie ale przypadkowo znalazlam kawalek za Zielona Gora...jak wlazlam do hurtowni i zobaczylam to myslalam ze padne....minelam wszystkoe wozki odrazu podeszlam do tego "swojego" ale jak ponaciskalam, podotykalam...to tragedia.....sztywny strasznie....no i zalamka....ale wpadl mi w oko kolejny wozek.....x-lander.....nie wiem pod jakim wzgledem porownujecie espiro do x-landera chyba tylko wizualnie....ale oczywiscie nie uazajac nikogo.....mi osobiscie x-lande bardziej odpowiada...fakt ze wade ma ta ze nie ma obracanego siedziska...chcialam kupic x-landera x1 ale nie moglam znalezc nowego a nie hcialam uzywanego wozka......to po obejrzeniu x-landera x3 sie zdecydowalam wlasnie na ten wozek.....posoba mi sie ma kola pompowane duza budke w spacerowce i gondola tez mala nie jest ale fakt jest taki ze narazie nic nie moge o nim wiecej napisac bo jeszcze go nie uzywam....

X-Landerów x-1 to już chyba nie produkują :no: x-3 to też nie wiem jaki, bo oni teraz inne nazewnictwo wprowadzili. Jeżeli chodzi o przekładane siedzisko to na pewno w x-q jest spacerówka przodem i tyłem. W sumie jeżeli chodzi o x-landery to x-q mi sie najbardziej podoba. I siedzisko też jest rozkładane a nie kubełkowe, więc powinien być spoko. Generalnie dużo dziewczyn widzę z tymi wózkami!
 
reklama
Do góry