reklama

pomóżcie - WYPADAJĄCE WŁOSY!!!

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez marzenamg7, 4 Czerwiec 2006.

1. marzenamg7

marzenamg7 Początkująca w BB

witam
    moje maleństwo ma niecałe 4 miesiące i teraz widzę ile zdążyło ze mnie wysysnąć będąc w brzuchu.
    moje włosy wypadają garściami rzy myciu, czesaniu czy zwykłym dotykaniu. maluszka nie karmię piersią bo m ój pokarm zanikł po 3 dniach po porodzie, odżywiam się dobrze, wagę mam prawidłową a wszystkie wynalazki typu skrzyp polny nie działają.
    proszę pomóżcie bo jeszcze 2 tygodnie i zostanę bez włosów. przez całe 9 miesięcy moje włosy były mocne było ich dużo i miały zdrowy wygląd koszmar zaczął się niecały miesiąc temu moje włosy są wzsędzie :-[ na poduszce ubraniach pod prysznicem...
    jeśli macie jakiś dobry wypróbowany sposób to błagam pomóżcie!!! :( :( :(

2. e_mama

e_mama Lipcowe mamy '05 '09

kochana pewnie wszystkie przez to przechodziłyśmy, w ciąży włosy miałyśmy cudne a po porodzie zaczął się istny horror...
    Na pocieszenie powiem Ci, że to minie ;) a włosy potem odrastają... Ja mam teraz takie sterczące antenki, no ale jest nadzieja, że kiedyś włosy będą znowu gęste...
    Mogę Ci polecić stosowanie WAX Henna- jest to odżywczy wosk w postaci maseczki do kupienia w aptece.
    Mi chyba pomógł :) Koleżanki stosowały skrzyp i bardzo sobie chwaliły. Do tego łykaj dalej witaminy- feminatal czy jakieś inne.

Będzie dobrze !:)

3. reklama
  4. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

5. Megi80

Megi80 Mama Krzysia i Oleńki

Podobno nafta kosmetyczna (do kupienia w aptece) pomaga. Należy ją wcierać we włosy na ok. 5 min przed myciem głowy.

6. mrowka

mrowka Fanka BB :)

Ja sie za przeproszeniem opierdzieliłam na maega krótko - znaczy 1 cm na glowie- i sie teraz nie denrwuje ::) ;D A po ciąży zawsze wypadaja wlosy bo w ciąży nie wypadaly i teraz łobuzy wstretne nadrabiają zaległości ;)

7. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Również polecam Wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami.
    W połączeniu z Feminatalem u mnie zdziałał cuda.

Mnie bardzo dużo wyszło włosów a teraz wszystkie mi ładnie odrastają.
    Wydlądam jak pudel ale lepiej to niż zostać łysym.

Aha jeśli będzie to trwało zbyt długo i zaczniesz się jeszcze bardziej denerwować, poproś lekarza o skierowanie na poziom hormonu tarczycy.
    Nieraz po ciąży tarczyca szaleje i trzeba to sprawdzić.

Pozdrawiam, będzie dobrze.

8. aniaa24

aniaa24 Zaciekawiona BB

Naprawdę wiele matek przez to przechodziło, nie jesteś sama..

Od siebie dodam, że ważna jest dieta w takim wypadku..
    Ale bez obaw, pamiętam jak sama byłam zszokowana.. udałam się do lekarza i mi wszystko wytłumaczył ;)

9. Joaszka

Joaszka Fanka BB :)

mi też wypadają.6 m-cy po porodzie jestem, karmię piersią, ale ostatnio już jakby mniej ich wypada...Że mam tych włosów mega dużo, to się nie martwię,że będę łysa, ale wkurzają mnie, że wszędzie się walają:wściekła/y:
    No ale tak musi być...

10. reklama
  11. mona062

mona062 Początkująca w BB

Ja poprosilam w aptece o pomoc i pani zamowila mi lek w kapsulkach bez recepty...nie pamietam nazwy, koszt okolo 50zl kuracja miesieczna, 3 tabletki dziennie i jest lepiej :-) skrzyp to tylki suplement diety

12. Anastazja23

Anastazja23 Zaciekawiona BB

Mi pomaga SkrzypStrong, znalazłam ten suplement tutaj Link do: SkrzypStrong Jest bardzo tani i skuteczny. Możesz zobaczyć na tej stronie opinie :)

Poleć forum