reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie

Madzia0133

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2018
Postów
15
Witam. Jestem w pierwszej ciąży. Chciałabym dokładnie obliczyć kiedy molo dojść do zapłodnienia. Wczoraj moja ginekolog powiedziała, że jest to 5 tydzień i 6 dzień, natomiast ostania miesiączkę miałam 30 października, więc dni płodne wychodziły na 12 listopada. Więc wychodzi że zaszła 31 października kiedy miałam okres. Dodam, ze zawsze miałam regularne miesiączki oprócz właśnie tego ostatniego. Ponieważ miałam miesiączkę 8 października i 30 października dostałam znów Czyli tydzień za wcześnie. Ale że byłam w innej miejscowości, górach, tłumaczyła sobie to zmiana klimatu. Czy jest ktoś kto może pomóc Mo to obliczyć. I czy usg i pani doktor mogły się pomylić co do tygodnia ciąży? Wczoraj też zaczęła się akcja serduszka, ale bardzo słaba.
 
reklama
Dr podala wiek ciazy a oni zawsze dodaja te 14 dni jakie zazwyczaj są od miesiączki do zapłodnienia. Czyli zgadza się ze ostatnią miesiączka była 30go. Wszystko się zgadza z dniami plodnymi.
 
Witam. Jestem w pierwszej ciąży. Chciałabym dokładnie obliczyć kiedy molo dojść do zapłodnienia. Wczoraj moja ginekolog powiedziała, że jest to 5 tydzień i 6 dzień, natomiast ostania miesiączkę miałam 30 października, więc dni płodne wychodziły na 12 listopada. Więc wychodzi że zaszła 31 października kiedy miałam okres. Dodam, ze zawsze miałam regularne miesiączki oprócz właśnie tego ostatniego. Ponieważ miałam miesiączkę 8 października i 30 października dostałam znów Czyli tydzień za wcześnie. Ale że byłam w innej miejscowości, górach, tłumaczyła sobie to zmiana klimatu. Czy jest ktoś kto może pomóc Mo to obliczyć. I czy usg i pani doktor mogły się pomylić co do tygodnia ciąży? Wczoraj też zaczęła się akcja serduszka, ale bardzo słaba.
Wiek ciazy liczymy od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki czyli w twoim wypadku dzis jest 6+0 a wczoraj tak jak lekarka powiedziala 5+6. Wszystko sie zgadza. Zaszlas w ciaze w czasie kiedy wystapily u Ciebie dni plodne a nie 31 października.
 
Bardzo dziękuję za wszystkie pomocne odpowiedzi. Po prostu dziwiło mnie, że mając okres 2 dzień moglam być już w ciąży. Natomiast rozwialyscie moje wątpliwości. Dziękuję. I pozdrawiam
 
reklama
reklama

Podobne tematy

Do góry