reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie

Uprawiając seks bez zabezpieczenia (stosunek przerywany nie jest firmą antykoncepcji) musicie liczyć się z ewentualną ciążą. Musisz też mieć świadomość potencjalnych chorób, które możesz w ten sposób "nabyć".
Wg mnie w Twoim przypadku na objawy ciąży jest zbyt wcześnie, może to być owulacja, może infekcja. Jeśli dolegliwości się utrzymują proponuję skonsultować się z ginekologiem. Przy okazji możesz zapytać o np tabletki antykoncepcyjne. Albo używajcie prezerwatyw. Bo ciąża i macierzyństwo to nie zabawa, to ogromna odpowiedzialność. Jeśli Twój partner nie ma ochoty się zabezpieczać, to zastanów się czy jeśli zajdziesz w ciążę pomoże Ci zająć się dzieckiem, czy może zostaniesz sama.
Popieram dziewczyny, które tu pisały w sprawie edukacji. To ważne. Dla Ciebie i Twojej przyszłości.
Powodzenia 🙂
 
reklama
Uprawiając seks bez zabezpieczenia (stosunek przerywany nie jest firmą antykoncepcji) musicie liczyć się z ewentualną ciążą. Musisz też mieć świadomość potencjalnych chorób, które możesz w ten sposób "nabyć".
Wg mnie w Twoim przypadku na objawy ciąży jest zbyt wcześnie, może to być owulacja, może infekcja. Jeśli dolegliwości się utrzymują proponuję skonsultować się z ginekologiem. Przy okazji możesz zapytać o np tabletki antykoncepcyjne. Albo używajcie prezerwatyw. Bo ciąża i macierzyństwo to nie zabawa, to ogromna odpowiedzialność. Jeśli Twój partner nie ma ochoty się zabezpieczać, to zastanów się czy jeśli zajdziesz w ciążę pomoże Ci zająć się dzieckiem, czy może zostaniesz sama.
Popieram dziewczyny, które tu pisały w sprawie edukacji. To ważne. Dla Ciebie i Twojej przyszłości.
Powodzenia 🙂
Ja zrozumiałam, ze sie zabezpieczali plus stosunek przerywany 🤔
 
Zainstalowałem teraz aplikacje wpisałam swoje ostatnie misaiaczki i pokazuje mi ze za 11 dni mam okres nawet już nie chodzi o ciąże ale wczoraj poczułam w pochwie i w dole brzucha okropne kłucie bardzo mocne. Czy to może być objaw jakiejs infekcji?
Faza lutealna nie musi trwać 14 dni, a krócej lub dłużej, więc owulacja nie wypada u każdej w tym samym czasie uwzględniając długość cyklu. Owulację potwierdza się na USG. Jeśli nie chcesz być w ciąży a nie masz pojęcia o swoim cyklu i zabezpieczeniach, to nie uprawiaj seksu jak Ci sugerowano.
 
Normalnie ręce opadają jak się czyta takie wątki
Boisz się konsekwencji tylko że każda świadoma kobieta jak i mężczyzna wie że nie nie ma zabezpieczenia w 100 procentach zawsze jest jakieś ryzyko że zajdziesz w ciążę skoro bierzesz się za współżycie to pierwsze się dziewczyno doucz
 
Normalnie ręce opadają jak się czyta takie wątki
Boisz się konsekwencji tylko że każda świadoma kobieta jak i mężczyzna wie że nie nie ma zabezpieczenia w 100 procentach zawsze jest jakieś ryzyko że zajdziesz w ciążę skoro bierzesz się za współżycie to pierwsze się dziewczyno doucz
Autorka ma chyba 16 lat patrząc po postach z września, więc gdzie kobieta i mężczyzna :D Z całą resztą się zgadzam :)
 
Zależy jaki sprzęt wyjmowal. Jeśli to była np. wiertarka udarowa to nie dziwię się, że masz teraz kłucia w podbrzuszu. Tak samo z młotem pneumatycznym. Rozumiem, że są różne fetysze, ale warto też zadbać o swoje bezpieczenstwo w trakcie stosunku.

A tak serio nie można napisać penis? To jest medyczne słowo, nie wulgarne.
 
Ale wiecie, to przerażające i jednocześnie smutne, że młodzi ludzie nie są wyedukowani. Bo jeśli dziewczyna pyta na forum o takie rzeczy i autentycznie się obawia, to (pomijając niedojrzałość) znaczy że nikt z nią nie rozmawia, nikt nie uczy, albo nie ma z kim porozmawiać. Wiedza internetowa same wiecie jaka jest - można sobie zdiagnozować wszystko, a często to co jest napisane to bzdury. Jak ktoś nie ma gdzie tych wiadomości zweryfikować, to zaczyna się problem.
 
reklama
Zależy jaki sprzęt wyjmowal. Jeśli to była np. wiertarka udarowa to nie dziwię się, że masz teraz kłucia w podbrzuszu. Tak samo z młotem pneumatycznym. Rozumiem, że są różne fetysze, ale warto też zadbać o swoje bezpieczenstwo w trakcie stosunku.

A tak serio nie można napisać penis? To jest medyczne słowo, nie wulgarne.
Mi sie skojarzyło ze sprzętem fotograficznym 😂😂😂
 
Do góry