reklama

pomóżcie

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez PUZDRAKIEWIC, 14 Listopad 2007.

1. PUZDRAKIEWIC

PUZDRAKIEWIC Początkująca w BB

:biggrin2:Mam problem i jeśli ktoś był już w takiej sytuacji PROSZE O POMOC. Zostaliśmy rodzicami trzy tyg temu wspaniałej Tosi która przyszła na świat w Norwegii. Ale chodzi nam o to, że nie dostaliśmy jeszcze żadnych dokumentów ze szpitala czy urzedu. martwimy sie bo trwa to bardzo długo a za miesiac miałem jechać na urlop z rodzina do polski. Czy ktoś może był w takiej sutuacji i wie jak to tu sie wszystko odbywa i czemu to tyle trwa, a gdzie jeszcze musimy wyrobić paszport. dziekuje za pomoc

2. martka_79

martka_79 Styczniówka 2006

Nie wiem jak u was, ale w Polsce dostajesz ze szpitala zaswiadczenie o narodzinach dziecka i z tym sie idzie do urzędu zarejestrować dziecko..dziwne że nic nie dstaliscie..a moze macie to na wypisie???

3. reklama
  4. RUFUS2008

RUFUS2008 Początkująca w BB

Witam
    Musicie Udać Sie Do Konsulatu Jeżeli Nie Dostaliście Wypisu I Rejestracji Dziecka. Powiniscie Dostać Karte Rejestracj Malutkiej Ze Szpitala.:-)gratuluje świerzo Upieczonym Rodzicom.

5. tampeza

tampeza Wrześniowe mamy'08

Troche czasu juz minelo od waszego posta, udalo sie wam wszystko zalatwic? Powinniscie sami isc do Folkeregister i zarejestrowac dziecko i tam dostaniecie akt urodzenia

Poleć forum