reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie....

Dołączył(a)
22 Listopad 2015
Postów
1
Witam, mam pewien problem.. Otóż ostatnio byłam chora, i miałam gorączkę taka tam grypa... Natomiast zaniepokoiło mnie to, że miałam w tym czasie miesiączkę trochę szybciej niż powinnam.. a przed nią miałam delikatne bóle w podbrzuszu tak jak zwykle przed okresem, ale od tamtej pory miałam tez wstręt do jedzenia i było mi nie dobrze z rana .. zaniepokoiło mnie to jeszcze bardziej jak skończył mi się okres i choroba.. Nadal mam mdłości z rana i wieczora i mam czasem ból podbrzusza i czuje tak jakbym miała w brzuchu coś ciężkiego, jakby we mnie coś było.. Czy mam się bać czy mogę być w ciąży? Z chłopakiem współżyłam jakieś 2 tygodnie temu, ale nie doszedł we mnie, miałam dni płodne... Mam dopiero 17 lat czy może być to inna przyczyna tego ? Trochę wyczytałam w internecie, ze mogę być w ciąży więc się zaniepokoiłam, z góry dziękuje za odpowiedz.

Mam wstręt do jedzenia na sam zapach nie dobrze mi jest.. Czuje się zmęczona trochę bardziej niż zwykle i stałam się bardziej emocjonalna niż zwykle..
 
Ostatnia edycja:
reklama
A nie pisali w internecie, że najlepszym sposobem na potwierdzenie albo wykluczenie ciąży jest zrobienie testu ciążowego bądź badania z krwi? Dziwne...
 
Do góry