reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie.!!

Marlenaaa19

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Grudzień 2015
Postów
28
Ostatnią miesiączkę miałam od 24.01 - 27.01 ( 4 dni). 5 dnia cyklu współczyłam do końca we mnie. Wczoraj(02.02) wieczorem zauważyłam bardzo dużo białego śluzu,czy możliwe ze to byla owulacja?? I Czy jest w takim razie szansa na ciąże? Proszę o odpowiedzi.
 
reklama
dodam,ze ostatnio jestem bardzo senna,zmęczona po niczym. Martwię się i mnie to bardzo zastanawia.
 
Test możesz zrobić zawsze, ale żeby wynik był "pewny", to w dniu spodziewanej miesiączki.
Wcześniej możesz zrobić test z krwi.
 
Marlenaaa19 Ja mam synka z 8/9dc przy cyklach 28-30dniowych. Beta zaczyna rosnąć od zagnieżdżenia zarodka w macicy, ale kiedy to nastąpi do końca nie wiadomo - zwykle 5-10dni po owulacji. Jak bym zrobiła test ok 14 lutego bo bym nie wytrzymała z ciekawości (ale jakby wyszedł ujemny to bym pewnie powtarzała co 2 dni aż do pojawienia się @ lub dwóch kresek). Ewentualnie możesz zrobić badanie z krwi, ale to też nie wcześniej niż 10-14 luty.
 
reklama
Do góry