reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie :(

Niestety tak jak napisałam ja karmiłam tylko piersią i przy pierwszym dziecku trzymałam dietę, mimo to miał straszne bóle wyginał mi się do tyłu z bólu.. takie pytanie od razu trzeba zadać lekarzowi ja nie chcę cię martwić, ale często może trwać dłużej zależy jaka jest tego przyczyna. Jeśli to zwykle kolki to faktycznie przejdą szybko. Mi lekarze mówili, że dzieci płaczą, ale mam już drugie i mam porównanie wiem, że jak nie boli to dziecko tak długo nie "wrzeszczy" (płaczem nie mogłam tego nazwać).

:( Byłam u innej pediatry bo musialam to jeszcze z kimś skonsultować i ta kazała aby mała zaczęła pić Bebilon comfort a po kilku dniach stosowania mamy zrobić badanie moczu i kupki. Od wczoraj mała pije Bebilon moze i dobrze bo już po tamtym Bebiko zaczęły sie biegunki, a w połowie tygodnia zaczniemy pobierać do badania. Zobaczymy co wyjdzie.
 
reklama
Ja tak podawałam, że dostałam od alergologa bez żadnych badań. Zresztą testów alergicznych się takim małym brzdącom nie robi. Tylko u Nas wyznacznikiem było AZS. Pamiętaj też, że im szybciej zmienisz mleko tym łatwiej. Dzieci się przyzwyczajają do smaku, i potem ciężko przekonać malucha do innego.

Zaciekawiona BB
Nowy
Ok, inna Pani Pediatra kazała podawać nie Pepti tylko Bebilon Comfort i po kilku dniach stosowania mam pobrać kupkę i siusiu do badania . Zobaczymy co wyjdzie. Receptę na Pepti mam więc jeśli będzie tak samo po tym comfort bo zmienimy. A jesli chodzi o kupki to właśnie wczoraj popołudniu zaczęły się jej biegunki i prezenie normalnie woda z niej szła po tym Bebiko. Także chyba to mleko nie było właściwe dla niej.
 
Do góry