reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomozecie Mi??potrzebne wsparcie

zenona

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Luty 2015
Postów
61
Czesc dziewczyny pisalam ten post ale nie wiem czy go potwierdzilam bo go nie widze wiec powtorze .ostatnio sie duzo pozmienialo super zwiazek milosc Kochający mężczyzna pisalam nawet ostatnio o Podejrzeniu ciazy a tu nagle czar prysl!stwierdzil ze nie Kocha ze to nie ma sensu ponizyl mnie przy kolegach okazal brak szacunku i powiedzial ze jak potwierdzi sie ciaza to pomoze mi ja usunac.co mam robic:( to mnie zalamalo:(
 
reklama
Przede wszystkim w takiej sytuacji nie można się załamywać. Jeżeli nie kocha to sprawa raczej prosta - niech będzie sobie sam. Do usunięcia ciąży nie ma prawa Cię zmusić. Jeżeli ciąża się potwierdzi to po prostu będzie musiał płacić na dziecko bez żadnego gadania.
 
Wiem że nie łatwo ale takiego drania kopnij w du..e! Jakby kochał naprawdę nawet przez myśl by mu nie przeszło żeby usunąć dziecko,istotke która powstała z miłości.Skoro już teraz tak się zachowuję to nie warto z taką osobą być bo może być potem jeszcze gorzej, a tym bardziej jak sie okaże że jesteś w ciazy.(no chyba że jak zobaczy dzidzi na usg to coś w nim pęknie) Co to za facet który poniża ukochaną przed kolegami? Chce udowodnić że jest prawdziwym facetem? Prawdziwy facet powinien zająć się rodziną a nie podkulić ogon i najlepiej żeby usunąć bo jemu tak wygodnie!A nie patrzy na Ciebie że Ty sobie możesz kiedyś tego nie wybaczyć że usunęłaś ciążę
 
Nie wspomnialam o tym bo stwierdzilam ze to malo istotne ale on ma dziecko tez z inna kobieta i kiedys mowil ze on zawsze będzie na pierwszym miejscu z nia nie jest bo go zdradzila jak byla w ciazy.
 
A to może mu został jakiś uraz i boi się że znów coś takiego przezyje. Pogadaj z nim poważnie i zapytaj czy to ma coś wspólnego z tamtym przeżyciem? Myślę że dla każdego faceta dziecko z kobietą ktorą kocha jest również bardzo ważnym przeżyciem w życiu
 
Jak on chcial dziecko co innego jakby sie nie staral a to z dnia na dzien koniec nie chce ze mna byc i juz .co mam myslec ?że kogos ma czy poznal?bo taki nie czuly się zrobil:(
 
Ojej chciał a teraz nagle taka zmiana? :( a nie nagadał mu może ktoś coś i się przestraszył? Bardzo dziwne że taka nagła zmiana u niego nastapila. Hmm zapytaj go wprost co jest tego powodem. I go obserwuj czy ukrywa się z telefonem, itd.
 
Zmienil numer nie odzywa sie. Oddal mi moje rzeczy i kazal wyprowadzic.i to na tyle .ch***wa sytuacja a juz kiedyś dziwnie sie zachowywal i podejrzewalam że kogos ma ale jak sie zapytalam to mówił że mnie kocha chcial dziecka a teraz??
 
reklama
A i nagadac to tylko koledzy mogli bo nie raz go nastawiali przeciwko mnie a przeważnie ci co swoich kobiet nie maja a zanim był ze mna to taki imprezowy chłopak Ale tyle lat razem
 
Do góry