reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżmy przerwać dramat Daniela i Jego rodziny...

Ania dzięki za uściski dla dzieci...
zdrówka życzę synkowi..te wirusy teraz bedą się budzić niestety -razem z wiosną..
bardzo mi przykro,że Daniel gorzej się czuje..
że nadal nic się nie ruszyło..każdego dnia o WAS myślę..każdego dnia czekam aż napiszesz,że Daniel jest już w Niemczech....

bardzo mocno ściskam kciuki za wyjazd i diagnozę!!!
ukochaj synka i pozdrów proszę Daniela..
a Tobie dzielna kobietko masę sił i pogody ducha życzę....

pozdrawiam serdecznie..
 
reklama
Witam Bardzo chciałbym pomóc ale sam jestem w nie fajnej sytuacji .Ale czymam kciuki za poprawe.Jak moge podsunac pomysł to prosze przesłac do fundacji Rokor1 dokumenty na pewno pomoga chociaz w jakims stopniu
pozdrawiam
 
Daniel wciąż czekam na jakieś dobre wieści od Ciebie .....
pit już rozliczony ,więc tak jak obiecałam 1% powędrował na Twoje konto w fundacji..

Ania pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję ,że synek juz zdrowy..
 

Podobne tematy

T
Odpowiedzi
0
Wyświetleń
2 tys
T
Do góry