reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżmy:)

reklama
Dziewczyny paczka spakowana i taka dosyć spora,teraz tylko muszę ja jakoś do auta wcisnąć:eek:,przetransportować do polski i wysłać.
Oj,mąż mnie będzie gonił jak będzie musiał bagaże przed wyjazdem pakować :-D:-D:-D.
 
oj Kasiu to super oby maz nie mial nam za zle:tak::tak:Nie zaplacisz majatku za przesylke do Polski??
Gosienka wyslalam na pw
Dziekuje bardzo wszystkim macie zlote serca:-)
 
Maz jeśli będzie miał coś do kogoś,to jedynie do mnie,bo u mnie to normalka:-D i tak jest zawsze:-D. Jedziemy na święta do polski i tam chce wysłać paczkę,bo jest dużo taniej.
Jeśli mama Julianki będzie chciała to co parę miesięcy mogę wysłać jej paczkę z ubraniami,bo moja córka jest troszkę starsza wiec ubranek trochę się zawsze nazbiera.
 
Oj to dobrze bo az sie wystraszylam wiem ile kosztuje wyslanie paczki za granice:tak::tak:Mysle ze nie bedzie miala nic przeciwko ubrankom bo wiadomo jak te nasze dzieciaczki rosna:tak::tak:Dziekuje jeszcze raz dziekuje:-)
 
Witam
chciałabym bardzo podziękować za pomoc i wsparcie jakie nam okazujecie :tak: Dziewczyny z mego forum dwoją się i troją aby nam pomóc, ale widzę że na całym BB są dobre duszyczki z Wielkimi Sercami.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy.


Dostałam w piątek paczkę z jedzonkiem dla małej... Magda bardzo dziękuję i przesyłam buziaki Twojemu synkowi :tak:
 
Melduję, że paczka zostala dzisiaj nadana priorytetem. Mam nadzieję ze do Świąt dojdzie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich a w szczególnosci Julianke i jej mamę :):): Spokojnych Swiąt :-)
 
reklama
Do góry