reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżmy:)

ewusia34

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Grudzień 2006
Postów
5 695
Miasto
Białystok
cyt.(..)Witajcie, na naszym forum udziela się mama 3- miesięcznej dziewczynki. Kilka dni temu jej mąż został zamordowany. Zostawił ją ze strasznymi długami (około 400 tys. zł) i dziewczyna korzysta z pomocy mamy. Jako BB nie mogę robić zbiórki pieniędzy ( musiałabym mieć zgodę Ministerstwa Finansów), zresztą pewnie i tak zabrałby je komornik. Wydaje mi się, że sensowniejsza byłaby pomoc rzeczowa typu : pampersy, kosmetyki, może jakieś jedzenie :

tutaj cytat z maila przesłanego przez jedna z dziewczyn z forum: Zbiórka na pewno będzie dużą pomocą, na chwilę obecną mam wszystko co trzeba Juliance do 6 mies. i część ciuszków na 6-9 mies. Na pewno będę potrzebowała pampersy, kosmetyki,

Jeżeli możecie rozpropagować informacje na Waszych forach to poproszę. Może jakieś używane ubranka ktoś ma do oddania. Może zrobi paczkę żywieniową. Osobiście - po doświadczeniach- jestem przeciwna wysyłaniu pieniędzy na konto prywatne- zresztą pewnie komornik czuwa. (...)

Dane osobowe i adres będą u mnie jak ktoś zechce to podam na priv.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie ma ó w tytule :sorry:
Z tego co wiem krzesełko już jest,tak więc uaktualnij dane :sorry:
Zastanawiam się co jest na tą chwilę potrzebne,wysyłamy paczkę z Irlandii i nie chciałabym by były to ciężkie rzeczy bo kurier woła sobie cenę dowozu od kilograma.Wiadomo.
 
A wiec porozumialam sie z Agnieszka. Ciuchy dla siebie ma bo wchodzi w te sprzed ciazy. Dla Julianki potrzebuje pampersy, obiadki, deserki, soczki. Kosmetyki, proszki do prania ubranek dzieciecych, chusteczki pielegnacyjne. Potrzebne by byly witaminy dla karmiacej piersia. No i zywnosc taka z dlugim terminem przydatnosci. Chyba co kto moze cukier, maka, makaron itp. jakies puszki, sloiki.
mamy juz zalatwiony wozeczek, krzeselko do karmienia oraz bujaczek. Agnieszka na 11 grudnia umowiona jest na bezplatna porade prawna. Kolezanka z forum sierpniowego obiecala pomoc tez w sprawach tych dlugow.
dziekuje wszystkim za dobroc i okazane serce naprawde nie spodziewalam sie takiego odezwu. Bog zaplac wszystkim
 
Co do długów musi w ciągu 6 m-cy zrzec sie spadku po mężu(o ile zostawił tylko długi).Tylko potrzebne bedą pieniądze na notariusza
 
Ponieważ na forum zdarzały się różne sytuacje, więc do wszelkich zbiórek podchodzę teraz ostrożnie. Natomiast dostałam dokumenty, które potwierdzają, że Agnieszkę spotkała tragedia i rzeczywiście potrzebuje pomocy. Jeśli ktoś z Was może ja wesprzeć to poprosimy:-)
 
Mam pytanko czy Julianka ma kombinezon na zimę, mam po mojej Wikusi, mogłabym podesłać ( starcza na całą zimę ) do tego czapka szalik :tak:
 
Dziekujemy bardzo Julianka ma kombinezonik. Mysle ze jutro powinna zaczac docierac do nich pomoc
 
Strasznie duzo ludzi oferuje ciuszki dla Julianki ale jednak najbardziej przydalyby sie pampersy, tego schodzi najwiecej, gdyby ktos mogl w tej kwestii pomoc:tak::tak:
 
reklama
Do góry