reklama

Pomyłka czy nie doświadczenie??

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2012' rozpoczęty przez sonia111222, 11 Sierpień 2011.

1. sonia111222

sonia111222 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jesem w 17 tygodniu ciązy w tamtym mieiącu na samym początku leżaam w szpitalu na zapalenie dróg moczowych wyszłam 7 i 18 miałam wizyte u gin poszłam do niego i pokażałam mu wypis ze szpitala na nim wyrażnie pisała że jestem w 11 tygodniu w sumie to juz go kończyłam ale lekaż powiedział że jestem w 19 mówię mu że to nie możliwe że nie przespałam raczej 2 miesięcy :no:on powiedział do mnie że on wie lepiej i mam się nie wymądrzać bo on wyrażnie widzi na tym swoim kole to ja mu powiedziałam że ja tak samo widze ale na bb a po za tym sama sobie od początku ciąży licze tygodnie. nie wiem co mam zrobić nie wiem czy mogę zmienić lekaża bo nie chodzi tu o mnieale o dziecko nie chcem aby moje maleństwo przez takiego typa urodziła się 2 miesiące wcześniej.

2. Melisa87

Melisa87 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja na Twoim miejscu zmienilabym lekarza i to szybko. Z tego, co piszesz to jest niefachowy a do tego gbur. Jak moze Cie tak traktowac. W glowie sie nie miesci. Ja juz dawno bym szukala nowego.

3. reklama
  4. ona_ona

ona_ona Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    sonia, moim zdaniem powinnaś zmienić lekarza i to jak najszybciej, dopóki ciąża nie jest tak bardzo zaawansowana.

5. donia 1980

donia 1980 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a może była w ciązy jeszcze o tym nie wiedząc, miałaś @ a już maleństwo rosło???

6. pati...

pati... Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nawet jesli on ma racje, rozne rzeczy sie zdazaja..... to radze Ci zmienic lekarza na takiego z ktorym bedziesz czula sie bezpiecznie.

7. marzen@

marzen@ Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bezwzględnie zmień lekarza, nawet jeśli się pomylił (w końcu człowiek), to jeśli mu zwracasz uwagę powinien sprawdzić jeszcze raz. Prostak jakiś. I brak mu kompetencji.

8. GośkaRW

GośkaRW Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja bym zmieniła. Okazało się, że jest niezłym gburem nie ma więc sensu się z nim spotykać do końca ciąży...

9. Asteria

Asteria Wdrożona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja proponuje zmiene rowniez lekarza... masakra!! nie powinni tacy lekarze prowadzic ciazy

10. reklama
  11. myszka2607

myszka2607 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zgadzam się z poprzedniczkami. Przynajmniej idź do innego lekarza, żeby się w końcu dowiedzieć jak jest. Ale ja bym drugi raz do takiego nie poszła.

12. maja magdalena

maja magdalena Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja myślę podobnie, powinnaś zmienic lekarza tym bardziej, że chodzenie do lekarza do którego nie masz zaufania to nie tylko strata pieniędzy, ale przede wszystkim mnóstwo niepotrzebnego stresu.
    Pozdrawiam:)

Poleć forum