reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomyłki usg

Dołączył(a)
8 Styczeń 2019
Postów
12
Dziewczyny skąd to wynika że lekarze mylą wargi sromowe z jajkami na usg? Albo dlaczego zdarzają się przypadki że do końca ciąży jajeczek nie zauważaja? Moja kuzynka urodziła wczoraj i miała być przez całą ciążę dziewczynka a dostała przy porodzie chłopca
 
reklama
W normalnym świecie żyje ! W świecie dobrej aparatury a nie zgadywanek.... Nie jest pewny niech nie mówi a jeżeli już ocenia płeć niech podeprze to zdjęciem z widocznymi narządami. .. nie żyjemy w średniowieczu by dochodziło do takich pomyłek
Nie zamierzam się z Tobą kłócić ale nawet przy super jakości sprzęcie może dojść do pomyłki. Tak jak pisałam, dziecko może się nie tak obrócić, może coś mieć między nogami, pępowinę, paluszek bądź coś innego. Co Cie tak wzburzyło w tym poście? Nie dotyczy on Ciebie więc skąd te nerwy?
 
reklama
Nie zamierzam się z Tobą kłócić ale nawet przy super jakości sprzęcie może dojść do pomyłki. Tak jak pisałam, dziecko może się nie tak obrócić, może coś mieć między nogami, pępowinę, paluszek bądź coś innego. Co Cie tak wzburzyło w tym poście? Nie dotyczy on Ciebie więc skąd te nerwy?
Nie nerwy tylko oburzenie że dochodzi do takich sytuacji a nie powinno. Lepiej chyba nie wiedzieć w ogóle niż zgadywać prawda?
 
Nie nerwy tylko oburzenie że dochodzi do takich sytuacji a nie powinno. Lepiej chyba nie wiedzieć w ogóle niż zgadywać prawda?
Ale piszesz w to w ten sposób jakby każdy lekarz celowo wprowadzał w błąd. To są sugestie, przynajmniej mi lekarz tak powiedział. Skąd wiesz jaka tutaj była sytuacja? Przecież to nie koniec świata, że urodził się chłopiec a nie dziewczynka. Ważne, że zdrowe.
 
Hej Dziewczyny .Czy moze ktoras z was jest w stanie rozpoznac płec dziecka owego zdjecia usg ? :) za wszystkie odpowiedzi dziekuje
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-03-28-12-41-23.png
    Screenshot_2019-03-28-12-41-23.png
    341,1 KB · Wyświetleń: 1 680
Ja nie wiem sama i chciałby wiedzieć mamy XXI wiek sprzęt większości lekarzy na bardzo wysokim poziomie przez całą ciążę przynajmniej z 8 razy mamy USG jak nie więcej przynajmniej w Polsce bo wiem że niektórych krajach jest różnie z tymi USG. Badania prenatalne, USG 3D a i tak te pomyłki się zdarzają. Ostatnio leżałam w szpitalu położna opowiadała że w samym zeszłym tygodniu mieli dwa przypadki kiedy babeczka była niezłe zdziwiona kiedy dali jej dziecko na ręce. Sama rodze w czerwcu i cykam się szczerze cokolwiek kupić różowego bo kto wie czy nagle na porodówce nie wyjadą mi z synem chociaż już 4 razy potwierdzone że córka przez dwóch lekarzy. Wiadomo kochać będę tak samo nie ważne czy córka czy syn ale trochę średnio urządzić kącik różowy sukienki w szafie już wiszą a tu nagle niespodzianka.
 
Ja na połówkowym miałam mówione, że dziewczynka, w 32 dowiedziałam się że chłopak. Ewidentnie jest chłopak :) Różu trochę w szafie mieliśmy na początku, ale wszystkie drogie rzeczy kupiłam w neutralnych kolorach tj. łóżeczko, wózek.
 
reklama
Ja na połówkowym miałam mówione, że dziewczynka, w 32 dowiedziałam się że chłopak. Ewidentnie jest chłopak :) Różu trochę w szafie mieliśmy na początku, ale wszystkie drogie rzeczy kupiłam w neutralnych kolorach tj. łóżeczko, wózek.
Faktycznie.:) lepiej stawiac na neutralne kolory bo tyle niespodzianek moze czekac .,:) znajoma byla cala ciaze w bledzie przy porodzie sie zdziwila :)
 
Do góry