• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

pomysł na NOWE ZASADY RWKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI

System jest popieprzony i tyle. Ta ich nic nie warta polityka prorodzinna... Niech wiecej stadionow wybuduja, zamiast dbac o rodziny. To mnie wlasnie denerwuje...

A prestensje do rzadu kazdy powinien miec. Bo sie placi podatki i ani do lekarza sie na nfz dostac nie da na czas, w przedszkolach nie ma miejsc, do szkol trzeba doplacac a i drog tez nie buduja. Taki kraj...
 
reklama
cóż, tak się wydaje ale w innych krajach też najlepiej nie jest ... no ale z tymi przedszkolami to przesada, najpierw likwidują szkoły, p-la bo nie ma dzieci, a potem się robi taki właśnie problem :-( i jak tu rodzić dzieci a ciekawe co potem z nimi robić? chyba żebrać pod kościołem :-( ja bym sobie z przyjemnością taką trójeczkę strzeliła gdyby były jakieś perspektywy :-(
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry