reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysł na obiad

reklama
Mąż mi wczoraj zrobił szpinak ... do tej pory jak go wspomnę to mam odruch wymiotny.
NIGDY WIĘCEJ NAWET NIE DOTKNĘ SZPINAKU
 
ja lubię szpinak-taki mrożony:)i omlet ze szpinakiem

a dziś na obiad kurczak w panierce KFC bo mam zapas w zamrażalce a jak będzie ptasia grypa w Polsce to mój mąż tego nie ruszy:p
 
a ja uwielbiam szpinak! ze szpinakiem, to jest tak, że musi byc dobrze przyprawiony. z
reszta mi to błotko od dziecka smakuje, może jakaś inna jestem ale po prostu przepadam za szpinakiem.

a dzisiaj będzie dziki ryż z brokułami i orzechami.
 
reklama
szpinak z czosnkiem solą i pieprzem, ale oczywiście przyzwoita ilość, najlepszy do grzanek z ziółkami. bez śmietany, kiedys jadłam taki ze smietana i tez mi nie podchodził :) dobry jest też z jajkiem. i świetnie smakuje z łososiem.
 
Do góry