reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysł na obiad

jacie! ale mi robicie smakulca... a ja łaże i nie wiem co mam zjeść. Głodna jestem a nic ciekawego w lodówce.... jak wyczarować coś z niczego?
 
reklama
my dzis w Karczmie Polskiej jedlismy obiad - ja pierogi ruskie, Krzys kawł miecha z frytkami i surowkami a Julus ,,, cyca:)

a teraz czas na rewanz: na kolacje robie kurczaka kfc:):):) no i powidzcie czy to ciasto nalesnikowe ma byc mocno geste i czy mocno przyprawiacie?
 
niestety ma :(

wada nr 1. :D :D :D
wada nr 2. od czasu do czasu upierdliwość ::)
wada nr 3. forum fotograficzne >:D i wszystko co się wiąże z tym forum, spotkania, wyjazdy itp :p
itp.. .itd... ::) ::) ::)
 
Obiadek dziś u nas prozaiczny, bo mi się nie chce nic robić :p

Będą... ziemniaki z kwaśnym mlekiem ;D ;D ;D. Serio ;D
 
reklama
No ale musze pochwalic sie mezem ;D

Wczoraj zrobil na obiad:ryz, marchewka gotowana i pozniej zasmarzana z bulka tarta i rybka losos.
Pychaaaaaa :)

Bo tak wogole postanowilismy zaczac zdrowo sie odzywiac...pizza poszla w odstawke............. ;D
zobaczymy na jak dlugo ::)
 
Do góry