reklama

Pomysł na prezent - dla dzieciaczków i nie tylko

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez mija79, 23 Listopad 2007.

1. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Macie juz jakieś pomysły?
    Piszcie.
    Ja Patrysi myślę o jakiejś zabawce pluszowej, która po naciśnięciu gra lub spiewa.
    Dla moich rodziców fotel bujany.(niewiem tylko czy się uda).
    Nad dalszymi chwilowy brak pomysłów.

2. Megi80

Megi80 Mama Krzysia i Oleńki

Ja sie wpisze jak już kupie prezenty :happy2:.
    Dla Oli chce kupic lalkę mówiącą a reszta to ??? :baffled::confused::-p

3. reklama
  4. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Reszta to mąż,rodzice,teściowie inne nasze dzieci.;-)

5. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Ja chcę kupić Nataszy lalkę a Igorkowi autko. Myślałam, że to może za wcześnie ale byliśmy ostatnio u znajomych i strasznie im się podobały takie zabawki więc chyba Mikołaj im przyniesie..... Tylko ciężko sięzdecydować i wybrać coś logicznego. Megi, jaką lalkę chcesz kupić?

6. baska

baska <mamusia Kamilka i Julci>

7. Cudek

Cudek Ania mama Natalki i Zużi

8. mija79

mija79 Patrysiowa mama

9. Megi80

Prezenty juz mamy:

dla OLI
    Lalka Agatka śpiewająca (w sukieneczce w kwiatuszki)

dla Krzysia
    wóz strażacki zdalnie sterowany

dla chrzesniaków:
    po zestawie meteorologicznym

dla siostrzenicy Daniela:
    gra "zgadnik kto to"

dla mojej bratannicy:
    zestw Rexona for Teens z szalikiem i rękawiczkami + Pamietnik nastolatki (różowy z brokatem)

dla dorosłych kobietek
    zerstaw kosmetyków fa (żel p/prysznic, dezodorant, mydło w płynie)

dla mężczyzn:
    zestaw JM woda p/goleniu + dezodorant

10. reklama
  11. Megi80

12. luczynka

luczynka Mama Oliwci i Witusia :)

Oliwka bedzie w tym roku miala dosc sporo prezentow ale to temu ze jest jedyna wnusia z jednej i drugiej strony ;-)Od rodzicow G. ma dostac na Mikolaja sanki (sa juz kupione) i takiego grajacego i spiewajacego Mikolaja :-) Od mojej Mamy wyjazd z dziecmi z przedszkola w Mikolajki do Rura Parku i tam bedzie spotkanie z Mikolajem :cool2:Juz jestem ciekawa jej reakcji :confused::szok: Pewnie bedzie placz :-pAle damy rade ;-)A od nas paczuszke ze slodyczami, 2 ksiazeczkami z serii ktora uwielbia i nowy kubek niekapek z Aventu. NIe wiem jeszcze co szykuje moja siostra, chrzestna od Oliwki :cool2:

Natomiast pod choinke od Tesciow dostanie jakas lalke interaktywna, chca taka pijaca, sikajaca, placzaca, smiejaca sie itp Zobaczymy co kupia. Od mojej Mamy ma dostac napewno konika na biegunach, nie wiem czy cos jeszcze. A od nas napewno klocki w pudelku bo te stare pogubila, lub osobno pudelko na zabawki, takie duze. I dalej nie wiem co jej kupic :confused: Mysle nad pieskiem interaktywnym, takim co szczeka, robi fikolki itp. No i chcialabym jakis zegar zabawkowy bo Oliwia ma ostatnio bzika na punkcie zegarow :-D Tylko nei wiem skad taki wyczarowac :confused: BO ten z Fisher Proce'a jest jeszcze nie dla niej, to dla starszych dzieci, no i ma kosmiczna moim zdaniem cene, jak za taki zegarek:baffled:

Poleć forum