reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysł na prezent - dla dzieciaczków i nie tylko

mija79

Patrysiowa mama
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2006
Postów
9 175
Macie juz jakieś pomysły?
Piszcie.
Ja Patrysi myślę o jakiejś zabawce pluszowej, która po naciśnięciu gra lub spiewa.
Dla moich rodziców fotel bujany.(niewiem tylko czy się uda).
Nad dalszymi chwilowy brak pomysłów.
 
reklama
Ja chcę kupić Nataszy lalkę a Igorkowi autko. Myślałam, że to może za wcześnie ale byliśmy ostatnio u znajomych i strasznie im się podobały takie zabawki więc chyba Mikołaj im przyniesie..... Tylko ciężko sięzdecydować i wybrać coś logicznego. Megi, jaką lalkę chcesz kupić?
 
Prezenty juz mamy:

dla OLI
Lalka Agatka śpiewająca (w sukieneczce w kwiatuszki)

dla Krzysia
wóz strażacki zdalnie sterowany

dla chrzesniaków:
po zestawie meteorologicznym

dla siostrzenicy Daniela:
gra "zgadnik kto to"

dla mojej bratannicy:
zestw Rexona for Teens z szalikiem i rękawiczkami + Pamietnik nastolatki (różowy z brokatem)

dla dorosłych kobietek
zerstaw kosmetyków fa (żel p/prysznic, dezodorant, mydło w płynie)

dla mężczyzn:
zestaw JM woda p/goleniu + dezodorant
 
reklama
Oliwka bedzie w tym roku miala dosc sporo prezentow ale to temu ze jest jedyna wnusia z jednej i drugiej strony ;-)Od rodzicow G. ma dostac na Mikolaja sanki (sa juz kupione) i takiego grajacego i spiewajacego Mikolaja :-) Od mojej Mamy wyjazd z dziecmi z przedszkola w Mikolajki do Rura Parku i tam bedzie spotkanie z Mikolajem :cool2:Juz jestem ciekawa jej reakcji :confused::szok: Pewnie bedzie placz :-pAle damy rade ;-)A od nas paczuszke ze slodyczami, 2 ksiazeczkami z serii ktora uwielbia i nowy kubek niekapek z Aventu. NIe wiem jeszcze co szykuje moja siostra, chrzestna od Oliwki :cool2:

Natomiast pod choinke od Tesciow dostanie jakas lalke interaktywna, chca taka pijaca, sikajaca, placzaca, smiejaca sie itp Zobaczymy co kupia. Od mojej Mamy ma dostac napewno konika na biegunach, nie wiem czy cos jeszcze. A od nas napewno klocki w pudelku bo te stare pogubila, lub osobno pudelko na zabawki, takie duze. I dalej nie wiem co jej kupic :confused: Mysle nad pieskiem interaktywnym, takim co szczeka, robi fikolki itp. No i chcialabym jakis zegar zabawkowy bo Oliwia ma ostatnio bzika na punkcie zegarow :-D Tylko nei wiem skad taki wyczarowac :confused: BO ten z Fisher Proce'a jest jeszcze nie dla niej, to dla starszych dzieci, no i ma kosmiczna moim zdaniem cene, jak za taki zegarek:baffled:
 
Do góry