reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysł na prezent - dla dzieciaczków i nie tylko

reklama
Cudku,wiem wiem,że tam są. ;-) Trochę tych sklepów obeszłam,żeby znaleźć taki komplecik. :sorry2: W Biedronce,to koszt ok. 17zł,ale były same z Puchatkami i Księżniczkami. ;-)
Ja kupiłam w Rossmannie za 19,99zł. :-)
 
Tyle,że w Naszym jezdnia ma 3m. :-D

5719.jpg

Zuzia zachwycona! W końcu Jej ukochane auta mają rozrywkę. :-D ;-) :-D
To jest super, tylko, że u nas to już naprawdę nie byłoby gdzie tego postawić.
Ja w dalszym ciągu nie mam żadnego pomysłu i nie wiem czy coś znajdę do niedzieli. Dobrze, że Filip jeszcze nie rozumie i jak dostanie później to nic się nie stanie.
 
Niewiem co sie z wami dzieje?
Od 4 dni praktycznie nikt nie pisze na forum:szok:
Co dostały wasze dzieciaczki na Dzień Dziecka?
Pati dostała dwie sukieneczki,Spodnie (powinny być na 3/4 ,ale sa w rozmiarze 4 i sa nawet teraz przydługie:-D)zestaw sprzatający,komplet koszulka z krótkim +spodnie 3/4.

v004ao0.jpg


v005bg0.jpg


v006uj0.jpg


v003af9.jpg
 
Ostatnia edycja:
Przemko na dzień dziecka dostał przede wszystkim mnóstwo ubrań, a oprócz tego wózek na zakupy, traktor, piłkę, gumowy komplet "wypoczynkowy". A! no i koguta na sprężynie:
 

Załączniki

  • lod i noga.jpg
    lod i noga.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 136
  • kogut.jpg
    kogut.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 133
  • wozek.jpg
    wozek.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 139
reklama
dla własnego dziecka to się da wymyślić co kupić, ale w styczniu idę na trzecie urodziny synka dalekich znajomych i miałam niezłą zagwozdkę co kupić, bo nie mam pojęcia jakie ma już zabawki. Znalazłam w internecie taki zestaw Vivabox dla dzieci - w środku jest kubeczek i voucher, który rodzice mogą wymienić na np. 3 samochodziki z serialu Auta, maskotki z Kubusia Puchatka lub inne zabawki z różnych bajek dla dzieci. Na facebooku jest więcej informacji www.facebook.com/prezentyVivabox
Moim zdaniem to super rozwiązanie jeśli nie wiadomo co wybrać, a w dodatku dziecko samo może wybrać co chce :)
http://www.facebook.com/prezentyVivabox
 
reklama
Do góry