reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysł na prezent - dla dzieciaczków i nie tylko

ja robiłam sama taki jednostronny formatu a4 na 2008 rok dostaną go dziadkowie jedni i drudzy.
A co do prezentu na Mikołaja to Przemik dostał od nas piesia pluszowego, od reszty drewniane klocki, ciuchcię drewnianą, samochody i mini quada.A ja na gwiazdkę coraz częściej myślę o kupieniu Mu takiej interaktywnej tablicy-stolika.
 
reklama
My dziś bylismy na zakupach.Kupiliśmy klocki i małego teletubisia Po.Chodziłam z mała po sklepie włączałam jej grajace maskotki ,ale wszystkie odpychała.Przy dużym Po (130zł)z telewizorkiem usmiech.Tylko troszkę dużo.Pokazałam jej mniejszego z grzechotką(60zł) też się spodobał,ale tatuś stwierdził że takich misiów ma juz dużo. Kupię więc jeszce śpiewająco-tańczącego kueczaka.
 
Jak już wspomniałam u nas dorosli sobie prezentów nie robią na Święta, ale coś mnie w tym roku naszło i pomyślałam sobie że miło by było znaleźć pod choinką drobny upominek ...
Postanowiłam zabawić się w Mikołaja-czy Gwiazdora (jak kto woli):

- dla Michasia kupiłam 2 malutkie autka z Wadera po 3,50 zł za sztukę i do tego kupię mu jeszcze kredki,
- dla Babci (mojej mamy), która z nami mieszka i zajmuje się Michasiem kupię korale i czerwony lakier do paznokci (kiedyś się wygadała, że by musiała sobie kupić),
- dla męża.... (tu mam problem) może czapkę, albo bokserki w Mikołaje :confused:
-sobie chmmmm chyba kolczyki na Allegro

Cała ta impreza wyniesie mnie około 50zł. Tylko że ja nie będę miała niespodzianki buuuu
 
Gosia,dzieki! :-D

Mju :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: Wielkie dzieki za taki komplement! :szok: :zawstydzona/y: :-D :tak:
Jesli chodzi o bujak,to nie jest duzy - jest taki w sam raz. :-D Na stronie tego slimaka,sa podane wymiary. :-) Z tylu ma jakos tak podgiete plozy,ze dziecko nie zrobi fikolka do tylu,bo sie hamuje bujanie. ;-) W ogole jest baaaaaaaardzo stabilny. :-D :tak: A do tego w paczce byl jeszcze taki oto prezencik - zestaw do robienia lodow,hihi. :-D

Leomark Internetowy Sklep z Zabawkami
 
Michał dostał prezencik od chrzestnego na Mikołaja i na Święta, taką zjeżdżalnię dla piłeczek, które pod wpływem powietrza same wyskakują do góry. Mały jest zachwycony :tak: Zdjęcia w wątku ze zdjęciami.

Mokje bąki dostały to na urodziny i też pełne szaleństwo... tylko kulki ciągle gubią i wpychajątam różne inne rzeczy są problemiki bo nie chce działać...;-)

Agutko! Super bujaczek!
A ja nie mam pojęcia co kupić na gwiazdkę!
Na Mikołaja Natasza dostała lalkę z wózkiem a Iguśdwa autka i są nimi zachwyceni. Igor jeźdi i robi brybey a Natasza nosi lalę robi tuli, tuli i aaaa, nie wspominając o tym jak gania po całym domu z wózkiem..
 
reklama
Do góry