reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysł na prezent - dla dzieciaczków i nie tylko

W temacie prezentów Wam napiszę, że akurat w dzień kobiet kurier przyjechał z deska do prasowania :szok::-D:-) (zamówiłam sobie na allegro, taką z antenką i gniazdkiem za 75zł, stara tak się 'kolebotała', że miałam ochotę ja wywalic przez okno:wściekła/y:) no i mój M. miał ze mnie polewke przez kilka dni :baffled:
 
reklama
-pewnie kasę ;-) i coś do tego np.
-Biblię taką dla dzieci, albo tą 'prawdziwą' z odnotacją od kogo.
-a może być też srebrny/złoty łańcuszek z wizerunkiem Matki Boskiej
-może zegarek?

Ja jak byłam na takiej uroczystości to dałam kasę, bo mój mały kuzyn zbierał na komputer :szok:

No nie wiem co by tu jeszcze?
 
Agutko odnosnie Twojego problemu :-) to faktycznie masz orzeszek do zgryzienia, a wolisz cos na powaznie czy coś na smiesznie :-) ??
Nie wiem cięzko doradzic.... może krawat? Wszystko zalezy od budzetu i relacji jakie Was łączą ;-)

A ten drugi to kto :-p??? Wiem wścibska jestem.... sorki:zawstydzona/y:;-):-)

Wracajac do mojego problemu ->teściowa :-D:-D:-D a konkretnie chodzi o to że tesciowa za kilka dni będzie miała imieninki no i wypadałoby coś jej sprezentować no i tez nie mam koncepcji :no: Zastanawiam się nad czymś takim:
NICIARKA - POJEMNIK NA NICI, PRAKTYCZNE NICIARKI (330895872) - Aukcje internetowe Allegro
 
Nikus,dziekuje - juz sobie poradzilam,ale bylo ciezko. ;-) Napisze na zamknietym,co by jakis niepowolaniec :dry: sie nie doczytal,hehehe. ;-) :-p :-D

A co do niciarki,to powiem Ci,ze swietny pomysl. :-D A wiesz,komu przypadnie najbardziej do gustu? Misialkowi! :tak: :-) Moja babcia ma takie cos... Jakos z lat 80'tych - z Rosji. ;-) Trzyma tam rozne przyozdobienia wlosow,ubran,szyi itp. . ;-) I zawsze,gdy jestesmy z Zuzia u Niej,to Moja Corcia od razu biegnie do szafki,bierze sobie niciarke i siedzi i sie nia bawi wiekszosc czasu, :-D :tak: Tak,wiec POLECAM! :tak: :-) :tak:
 
No,ufff! Ja już sobie dziś poradziłam z prezentem - całe szczęście. :-D Ale nie powiem... Ciężko było mi się na cokolwiek zdecydować - za duży wybór... :sorry2: :-p

AUTO Parking - garaż 4 poziomy z drogą 1,5 m (369554134) - Aukcje internetowe Allegro

Tyle,że w Naszym jezdnia ma 3m. :-D

5719.jpg

Zuzia zachwycona! W końcu Jej ukochane auta mają rozrywkę. :-D ;-) :-D
 
Zastuj na forum nam się zrobił.
Agutko zabawka bardzo fajna.Wczoraj byłam z Pati u koleżaki która ma synka,małą odrazu dorwała się do autek.Pati dostała spacerówka na swoje święto. Od babci dostanie ubranka,od drugiej zestaw do sprzątania.Szczotke,szufelke,mop i wiaderko.Nie będzi mi juz zabierac.:-D
 
reklama
Do góry