reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły dotyczące forum

vinga89

mamusia syneczków
Dołączył(a)
28 Styczeń 2012
Postów
4 160
Miasto
mazowieckie
w tym temacie będziemy pisać o swoich pomysłach dotyczących forum.
poza tym potrzebni są moderatorzy, więc powoli będziemy kogoś wybierać ;)
 
reklama
mea_osi, jeśli mogłabyś nam przybliżyć na czym polega praca moderatora to byłabym wdzięczna ;)
jeśli któraś chciałaby zająć się modernizacją lub zgłosić kogoś proszę się nie bać tylko pisać :) tak samo z propozycjami tematów :happy:
 
może temat "ciążowe dolegliwości" (ewentualnie z podziałem na trymestry), "wizyty u lekarzy", "propozycje imion" - jeśli ktoś ich już nie zgłaszał :-)
 
Co do tematów na wątku to proponuję:
- Odradzam/Polecam - produkty dla dzieci i mam. Przydatne bo część styczniówek ma już dzieci i zna nieco marki... i może ostrzec przez nieudanym zakupem pierworódki które będą dopiero szukać.
- Wózki - również fajne miejsce gdzie można pogadać o wózkach... a nie jest to łatwy zakup - ja nie trafiłam...
Jak coś jeszcze wymyślę to dam znać :)
 
ja proponuje tez jeden wątek zamknięty- dotyczący spraw zus/srus/zwolnień l4 i wszystkiego, co formalne. niby to normalny temat ale ORMO nie spi, ORMO czuwa, a pewnie wiele z nas może podpowiedzieć co i jak w tym temacie ;-)
 
Fifka, może odradzam/polecam połączyć z wątkiem zakupowym? wątek z wózeczkami może być dobry
fiuufiuu, sprawy zusowsko techniczne to dobry temat, również popieram. sądzę, że dziewczyny przyznają mi rację, że możesz założyć taki temacik, na pewno nam wszystkim się przyda :)
 
polecane i odradzane wolała bym w wątku zakupowym ;)
Może do tego jeszcze wątek z linkami do fajnych stron ;)
Wózki osobno tak :) bo to temat rzeka ;) pojedyńcze czy podwójne wybór kolosalny a można sie na nim przejechać dosłownie
Wątek z imionami też fajny :)
moze: Oddam, sprzedam zamienię . niektóre nasze zakupy mogą sie okazać dla nas niewypałem a dla innego dziecka strzałem w 10 ;)
no i ten wątep z zusami niech będzie z przepisami też. niektóre mamy nie iwedzą jak obejść system żeby sie nie dać wyrolować
 
reklama
Tak mi jeszcze przyszło do głowy - może wątek Dieta/Kuchnia w ciąży (coś w tym stylu, nazwa może być inna). Chętnie podpatrzę Wasze przepisy na potrawy "ciążowe" i nie tylko :)
 
Do góry