reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły dotyczące forum

Dziewczyny pomyślałam że jeśli nie chcemy mieć usuwanych tematów - bo szkoda... niech będzie pamiątka... a po utworzeniu tematów zrobiło się bardzo... "tłoczno" to może połączymy ze sobą tematy pochodne kiedy już wszystkie urodzą??

W sensie... wątek "wizytowy" zmieni nawę i połączy się z tematem "Szczepień i wizyt naszych dzieci"

Wątek Zadbanej śnieżynkowej mamy zmieni się w "Mamy wracają do formy po porodzie"

Wątek "Galeria styczniówek" połączymy z "Galerią maluszków"

Watek "Nasze ciążowe objawy" z wątkiem "Co nam mamom spędza sen z powiek - niepokojące objawy maluszków"


Wątek "dieta styczniowych mamuś" z "Dietą mam karmiacych"


Watek " Apteczka pierwszej pomocy" stanie się "Apteczką naszych maluchów"


itp......


Listy naszych terminów z Om i dat naszego rozpakowania też można by bylo zawrzeć w jednym wątku po naszych wszystkich porodach!


W ten sposób nie będzie tu takiego bałaganu a jednocześnie te wątki są do siebie podobne... nic nie szkodzi by nasze archiwum rozmów znajdywało się na początku naszych teraźniejszych rozmów....

Każdy z rozpoczętych tematów dostanie w pierwszym poście informację od której strony rozpoczął się "nowy temat" i tak jak Vinga zapoczątkowała "zbiór linków przydatnych do tego tematu". W ramach istnienia tematów do pierwszych postow będziemy dodawać przydatne linki ktore dziewczyny poznajdują.


Piszę z Adrianem na rękach i wyszło mi masło maślane ale mam nadzieję rozumiecie o co mi chodzi :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bestyja - Administratorka - napisała że dostaniemy po przeniesieniu taki "poddział" Archiwum do którego ja z Vingą poprzenosimy stare tematy :-) tak więc wszytko zostanie tak jak jest teraz a stare wątki będziemy miały do wglądu!
 
Ja co prawda nie wiem jak to ma wyglądać... bo wchodziłam na inne wątki gdzie dzieci się już "porodziły" i nic takiego nie widzę... no ale zobaczymy :-)
 
Fifka tylko niektóre wątki mają archiwum ;) na 2012 jest dosyć sporo. zobaczymy później w praktyce jak się to będzie sprawdzać
 
reklama
Dokładnie tak Vinga :-) a jak coś będzie nie tak najwyżej zrobimy tak jak pisałam, choć mam nadzieję że to z Archiwum będzie strzałem w 10!


A na razie czekamy na wszystkie maluszki!!!
 
Do góry