reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysly i sugestie dotyczące forum

zostawie ten watek otwarty do srody mysle i wtedy juz bedzie wiadomo kogo bedziemy miec na moderacji:tak: na razie dzialam zeby z ta grupa wywalczyc moze cos sie uda zrobic w tej kwestii.


razem z administratorka zdecydowalysmy ze poczekamy do piatku. wiec najpozniej od poniedzialku beda kolejne zaproszenia na grupe.i wpon bedzie wybrany drugi moderator. poczekam czy moze zapominjaka sama sie odezwie jesli nie (co w pelni rozumiem w zaistnialej sytuacji) admin pomoze zalatwic cosik z grupa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Popieram zebys azorek nadal sie tym zajmowala, mimo ze jestes zielona nie olewasz sprawy i widze ze sie starasz wszystko zalatwić.
Co do kandydatury sandy, anć i polci prowadzacej listę pażdziernikówek tez jestm za:-)

Ja sie na tym nie znam i nie mam czasu sie w tym zorientować.
 
dziewuszki stanelo na tym ze dodam Sandy40 jako moderatorke jesli nie macie nic przeciwko i Polcia zajmie sie lista:tak:
zmienilam temat zeby ulatwic troche nasze forum:tak: jesli macie pomysly jakiego tematu brakuje i warto by go bylo zalozyc to prosze piszcie tutaj i niech kazdy sie wypowie za i przeciw i bedziemy powoli stopniowo dodawac nowe tematy:-)
pierwsza propozycja jest NARZEKALNIA i tu cytuje "Gdy masz ochotę kopnąć kogoś w kostkę, zużyć stos chusteczek lub zamknąć się w domu do końca tygodnia."
prosze o propozycje i opinie za i przeciw
:-)
 
azorek-daj mi tylko znać,czy ta stara lista zostaje,czy mam założyć nowy temat-tak jak wcześniej rozmawiałyśmy:tak:

narzekalnia się przyda,tylko nie wiem czy my z głównego nie robimy sobie czasami narzekalni:-D
 
A może założymy temat o przygotowaniach pokoików, kącików Naszych maleństw? Sama muszę przygotować pokoik dla synka i brak mi pomysłów, a patrząc na inne może coś wpadnie do tej pustej głowy :-D
 
reklama
Do góry