reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysly i sugestie dotyczące forum

azorku mam to samo odmóżdżenie. dziś miałam wysłać mojej mamie nr konta mojego Lubego, a jego mamie swój pesel. jak łatwo się domyślić wysłałam swojej mamie pesel Lubego, a jego mamie numer konta :szok:. niedługo zgubię głowę.
fajnie, że temat już jest.
 
reklama
Czy byłaby możliwość założenia osobnego wątku dotyczącego wózków. Wiem, że wszystkie wklejacie na zakupowy, ale tego jest tyle, że ciężko przebrnąć.
 
mamy tez wyprawkowy....nie wiem co laski na to? bo w sumie na zakupowym wrzucamy co ktorej sie podoba i lecimy z koksem wielkszosc wiadomo leci do sklepu zrobic jazde probna i czyta opinie na necie od osob ktore uzywaja danego modelu....niech sie dziewuchy wypowiedza:tak:
 
hm... tak naprawdę myślę, że to bez sensu, bo jesteśmy gadułami i tam też zrobi się offtop, komentarze itp ;-) poza tym jest ten zakupowy, który super sobie radzi. trzeba się chyba po prostu zaprzeć i go przejrzeć porządnie.
więc moim zdaniem to bez sensu, ale jak się uprzecie to nie będę oponować. :-)
 
uważam że dodatkowy wątek nie jest potrzebny, wchodzi się na zakupowy tam "szukaj w wątku" np. wózek i wyskakują posty o wózkach a przy tym często linki.
To samo o łóżeczkach, ochraniaczach itd. więc nie ma problemu przebić się przez kilkaset nawet stron.
Zwłaszcza że jak był temat wózków to przez kilak stron tak samo jak o ochraniaczach. Proste.
 
dziewuszki chcialm dopiero we wrzesniu takie tematy otworzyc ale zwazywszy na sytuacje niektorych naszych kobitek forumowych prosze o opinie: otoz chce zalozyc juz watki z porodowek galerie bobaskow oraz wateg gartulacyjny co wy na to? czy za wczesnie jeszcze??
 
Hej, wydaje się ze jest jeszcze za wcześnie chociaż patrząc na to co się dzieje już wcale nie jestem tego taka pewna.
Jeśli założycie z niecierpliwością będę czekać na wpisy, oby jak najwięcej w terminie!!!
 
a wątek z porodówek to nie wątek szpitalny? może nie róbmy dodatkowego na sam poród, bo szpital to szpital.

ale galerię bobasów i gratulacje można założyć :tak:

tylko ja mam taki pomysł, bo sama szukam tego na forach innych rozpakowujących się mam. do informacji o narodzinach dopisujmy w którym tygodniu Malutkie się wykluło. hm?
 
reklama
Można założyć, najwyżej wątek poczeka pusty, nie bądźmy przesądne.

Tak jak anć myślę, że może osobny wątek z porodówek niekoniecznie (bo się bałagan zrobi, a z czasem wieści ze szpitala, które już mamy, i tak staną się wieściami z porodówek), ale np. listę dzieci, które już przyszły na świat? Taką bez komentarzy. I oby była potrzebna dopiero bliżej terminów!
 
Do góry