reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysly i sugestie dotyczące forum

Ja nie mam nic przeciwko, bo w sumie prędzej czy później i tak takie wątki trzeba będzie założyć. I tak samo jest za tym aby stworzyć listę narodzonych Maluszków wraz ze wszystkimi wymiarami, jaki poród oraz w którym tyg.
 
reklama
hmm myslalam ze na porodowkach beda opisy porodow bo wiem ze jak tylko pierwsza z nas sie wysypie to bedziemy czytac z zaciekawieniem i lezka w oku na wizytowym sie pogubi a wizytowy pozniej bedzie o szczepieniach i maluszkach pewnie...a ze nie chce w porodowkach tez wpisywac gratulacji bo mysle ze bedzie problem zeby sie polapac co kto i kiedy;-)szpoitalne to szpitalne pamietajcie ze jedne z nas sypna sie szybciej inne pozniej pomyslalam ze tak bedzie wygodniej i czytelniej dla nas zeby sie nie gubic. popatrze jakie tematy mamy tzw martwe i pousuwam zbedne na ich miejsce po porodach wskocza nowe tematy przeciez dzieciowe:tak:

anć u nas na sierpniu takie info o tyg wyklucia bylo w liscie sierpniowek podane : imie data tydzien waga dlugosc itp:tak:
 
Azorek, na innych wątkach widziałam właśnie tematy typu "opowieści z porodówek" itp i w sumie za czymś takim nie mam nic przeciwko bo tam byłyby właśnie opisy samych porodów tak jak mówisz, ale to już zrobimy tak jak większość będzie chciała
 
Lista super (można nawet przeprawiać na naszej październikowej, jeśli nie będzie chciało się od nowa).
Ale co do wątku o porodówkach to nadal uważam, że to bez sensu, bo wątek szpitalny nie jest na tyle obszerny, żeby czegoś nie znaleźć, a niestety zdarzy się i tak, że poród nastąpi po hospitalizacji. I nie wiadomo gdzie
sie konczy jedno a zaczyna drugie (przepraszam za literowki, ale pisze z telefonu).
 
jestem za nowymi wątkami, już niedługo się przydadzą, może faktycznie porody oddzielnie, na pewno jestem za listą i galerią maluszków, kiedy się urodził maluszek, w którym tyg, sn czy cc, waga, itp. i to wydaje mi się żeby zrobić na zasadzie listy mam żeby było bez komentarzy
 
marand wlasnie to moglo by byc dopisane do listy pazdziernikowek:tak: wtedy kolejsnosc tylko sie zmienia na liscie od pierwszej wysypanej do ostatniej:tak:tak jest najszybciej bez zbednej zabawy:tak:;-)
 
anć no walsnie chcialam bez kom i wtedy w gratulacjach mozemy pisac albo przezywac na glownym co i tak bedzie nieuniknione:tak:ale poddaje sie waszej decyzji wspolnej bo ja tu jestem dla was a nie dla siebie przeciez:-D
 
reklama
lista rozpakowanych ze zdjęciami wagą długością sposobem przyjścia na świat i tygodniem ciąży bez komentarzy to super pomysł
tak samo opowieści z porodówki również bez komentarzy

i ja bym jeszcze proponowała odrębny wątek gratulacyjny !!!
 
Do góry