reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły na dorosłe zabawy...;)

reklama
Tak! Na plaży! :D

A dla nieśmiałych polecam najpierw spróbować kochać się na fotelu/krześle np. przy otwartych drzwiach balkonowych/na balkonie/tarasie etc. Najlepsza pora to oczywiście wieczór :p Jeśli się spodoba, to potem już nie powinno być problemów "outdoorem" ;)
 
Tak! Na plaży! :D

A dla nieśmiałych polecam najpierw spróbować kochać się na fotelu/krześle np. przy otwartych drzwiach balkonowych/na balkonie/tarasie etc. Najlepsza pora to oczywiście wieczór :p Jeśli się spodoba, to potem już nie powinno być problemów "outdoorem" ;)

NIe ma chyba nic gorszego niż seks na plaży :/
 
Przebierzcie się za strażaków i udawajcie że jedziecie na interwencję, możecie ewentualnie spróbować spalić jakąś starą szopę i zacząć coś robić w środku dopóki nie zaczęła by się walić xD
 
Ja też bym chciała coś zmienić w naszych zabawach ale nie wiem co mojego faceta generalnie wszystko podnieca. I mam dość duży problem :)
 
Najlepiej chyba udać sie do najblizszego sexshopu a tam róznych gadzetów znajdziesz sporo. Tez wraz z mezem nie lubimy nudy w sypialni. Może nie jest to tak jak w 50 twarzach Greya ale lubimy jak cos sie dzieje.
 
reklama
A my lubimy różne gadżety erotyczne ;)
Na przykład jakiś czas temu zakupiliśmy sobie afrodyzjak : Sex Elixir - nawet dziewczyny nie wiecie jaka fajna rzecz. Sprawia, ze podniecenie jest bardzo mocne. Doznania potem również są całkiem niezłe ;)
Na początku nie wierzyłam w działanie , kupiłam go głównie dla hecy jednak jak się okazało był to jeden z najlepszych zakupów jakich mogłam dokonać.
Mi to poleciła koleżanka i na prawdę sobie chwalę :) Od czasu do czasu warto dodać trochę pikanterii w sypialni ;)
 
Do góry